HP Omen 15 nasıldır?

Laptop alıyorsunuz hepsinin test videoları YouTube'da var. Hepsi genel olarak çok benzer. Buna ragmen halen yok MSI yok ASUS yok Acer yok Lenovo HP vs önce bakış açını değiştirmelisin. Bak Technopat adam Monster koymuş HP koymamış laptop onerılerı ne 😁 ne kadar ekmek o kadar köfte 🙈🤪

Laptop alıyorsunuz hepsinin test videoları YouTube'da var. Hepsi genel olarak çok benzer. Buna ragmen halen yok MSI yok ASUS yok Acer yok Lenovo HP vs önce bakış açını değiştirmelisin. Bak Technopat adam Monster koymuş HP koymamış laptop onerılerı ne 😁 ne kadar ekmek o kadar köfte 🙈🤪
Macbook ile arasında fazla bir his farkı bulunmakta mı ?

Cihazı alalı 3 gun oldu. ASUS ROG 2060 ya da MSI GE serılerıne gore performans %2 3 kadar dusuk olmasına karsin dıger heryonden esdeger performans vermektedir. 3 4 bın fazla verip ge serisi ya da ROG serisi almak butce ile alakalı. Suanda piyasada fiyat performans urunu ve kalite tasarım olarak da cok basarili. Nitro 5 serisi bence yanlıs secım ki kimse yanlıs demez secimine hoparlör klavye hassasiyeti kasa hissiyatı ve sogutma olarak Omen kasa cok daha basarili. i5 olanı 9 bın TL sahibinden kapalı kutu bence bu modelinı alabilirdin. Yanlış tercih.
Soğutma performansı, sıcaklıklar hakkında bilgi verir misiniz?

Nitro giriş seviyesi cihaz tercih edilebilir. Omen ile kıyaslamak 😁😁 hayır uretıcı markalar da o sekılde zaten kıyaslıyor sen hariç 🐍
Zaten kendi kendinize kıyaslıyorsunuz bi mesajlarınıza dikkat edin ben Omen'i kötülemedim veya Acer Omen'den iyi demedim. Fanboyluk böyle bir şey olsa gerek...

Soğutma performansı, ısılar hakkında bilgi verir misiniz?
Yanlış soru soruyorsunuz. Tum laptop lar 90 derece uzerı cıkar kimi 1 ay kimi 3 ay kimi de 6 ay sadece fark noktası sogutma sistemleri msi ge serisinde oldugu gıbı ise dıger muadıllerıne gore %2 ve %3 gıbı performans farkı gosterebılır. Zaten esdeger diye gosterılen alternatifleri 2 3 bin ustu hatta 4 bin fazla fiyat cekılıyor. 1 2 db ses de fark gosterır. Legion pradator ROG strix omen ge gl serileri için konusuyorum. Hepsi aynı ısı degerlerıne ulaşır ve burada onemlı olan bazısına o sıcaklık klavyeye çok ulaşmaz bazısında yanar tutuşur. Hoporlor kamera klavye hıssıyat tasarım panel ozellıklerı bunlarla alakalı bu seriler eşdeğer genelde fark sogutma da oluyor. Tavsiyem sana legıon pradator omen 11 bin msı ge gl asus ROG 12 bın ise asus msı alınabilir. Ama arada 2 3 bin fiyat farkı oldugu ıcın sacmalık gereksiz.
Zaten kendi kendinize kıyaslıyorsunuz bi mesajlarınıza dikkat edin ben Omen'i kötülemedim veya Acer Omen'den iyi demedim. Fanboyluk böyle bir şey olsa gerek...
Allah tan oyle 🤪 ne bılgı var ne de tecrube. Element uydurup baş ucuna koymak dışında bir bilgin var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı