HP Omen 15 nasıldır?

Çok ısınma olayı termal macun ile alakalı bir durum termal macun değiştirir düşük sıcaklık değerleri alır.

1 seneden sonra istediğin şeyi değiştir termal macun dahil bilgisayar yavaş yavaş yaşlanmaya başladığı için termal macun kurtarmaz ayrıca işlemciden bahsetmiyorum burada işlemci 3 yıldan sonra ısınma problemi çıkartır ekran kartını 2060 almak istiyor arkadaş 2060 öyle laptop fanıyla soğutulacak bir ekran kartı değildir.

1 seneden sonra istediğin şeyi değiştir termal macun dahil bilgisayar yavaş yavaş yaşlanmaya başladığı için termal macun kurtarmaz ayrıca işlemciden bahsetmiyorum burada işlemci 3 yıldan sonra ısınma problemi çıkartır ekran kartını 2060 almak istiyor arkadaş 2060 öyle laptop fanıyla soğutulacak bir ekran kartı değildir.
Bu Laptop daki RTX 2060 refresh versiyonu olması lazım yani yenilenmiş versiyonu her türlü eskisinden iyidir.

Laptop güzel fakat dostum laptopta 2060 kullanmak ciddi bir ısınma problemine yol açar her ne kadar fanı olursa olsun o ekran kartını soğutmak bayağı zor bir iş bir süre sonra laptopun eskimeye başlayınca ısınma problemin çok artar benden söylemesi ısınma benim için problem yaratmaz diyorsan al fakat performans tarafıda var eğer işlemci ve ekran kartı ısınırsa(gereğinden fazla) frekans düşürmeye başlar bu da ciddi bir problem.
Yabancı videolarda gördüğüm kadari ile 5 hava giriş bölümü sayesinde isinma sorunu yaşanmıyor diye bahsediliyor.
Buyuk ihtimal siparis geçeceğim gibi duruyor zaten daha mantıklı bir laptop daha bulamadım.
Monster var ama güven vermiyor garip bir şekilde içime sinmedi hic tamamen çıkardım listeden
hafta sonu biraz daha araştırıp duruma göre önümüzde haftaici siparisini veririm gibi duruyor.

Hocam merhaba dediğinizin bir kaynağı var mı ?Bende Gaming laptop alma yolundayım da bekleyebilirim bu iptali net bir bilginiz varsa.
Bu ek vergi getirildiğinde ocak ayına kadar denildi . Suan düştü düşüyor yorumları var ama tam bakamadım, laptoplar geçerli mi yoksa konsol için mi bakmak lazım.
Son okuduğum yazıda vergi 50 den 25 e düştü yazısı gözüme çarptı ama bulursam paylaşırım tekrar

Yeni konular

Geri
Yukarı