HP Omen 17 aldıktan sonra yapılması gerekenler

Bakalım bekliyorum.

Merhaba, sanada hayırlı olsun. Rica etsem değerlendirebilmek adına sızma testini görsel olarakta paylaşabilir misin? Bana parlaklığıda %100'de çok canlı çol parlak gelmedi o yüzden de çok kısamıyorum. Sıcaklıkla ilgili kısım daha büyük sıkıntı özellikle cihaz kendini kapatıyorsa. Sorunun çözülmesine sevindim. Benim onu test etme fırsatım daha olmadı, test edince paylaşırım. Bende de var ise senin söylediklerini bi uygulayıp denerim. Pilin kalibresinide yaparım.
Şimdi eve geldim kusura bakmayın. Bu şekilde ekran resmi ama telefonla çekince bir acayip çıkıyor böyle kötü bir ekran yok hatta sadece sol üst köşede görülen kısım var. Hafifte sağ üst köşede neden böyle çıkıyor anlamadım.
Şuan intelligent'ta ne kadar undervolt yaptı hocam?
-0,035 olarak yaptı.

Dosya Ekleri

• IMG-2120.JPG
    IMG-2120.JPG
    90,6 KB · Görüntüleme: 44
Şimdi eve geldim kusura bakmayın. Bu şekilde ekran resmi ama telefonla çekince bir acayip çıkıyor böyle kötü bir ekran yok hatta sadece sol üst köşede görülen kısım var. Hafifte sağ üst köşede neden böyle çıkıyor anlamadım.

-0,035 olarak yaptı.
Evet telefonla çekince yansıma şeklinde belli oluyor. Benim sol ve sağ üstte minnacık var ama telefonla çekince turuncu gözüküyor nedense :D

Teşekkürler. Güncelleştirmeleri yaparken yenidem başlatınca biosu kendi güncelledi galiba anladığım kadarıyla. Ve birçok hata veriyor şu an bozuk görüntü olarak güncelleştirmelerle birlikte düzelir diye tahmin ediyorum. Sizde de bu şekilde mi oldu acaba ?
Bende o şekilde olmadı ama arkadaşın yazdığı gibi driverları güncellediğinde sorun kalmaz diye düşünüyorum.

-0,035 olarak yaptı.
Estağfrullah, benimde fotoğraflarda hemen hemen bu şekilde görünüyor. Bikaç kişiden daha gelince netleşiriz :)

Bu arada ek olarak garanti durumunuzuda bi kontrol edin ürünün türkiyedeki satıcısına geldiği tarihte başlamış gibi görünüyor. Onuda düzelttirebilirsiniz.
Teşekkürler. Güncelleştirmeleri yaparken yenidem başlatınca biosu kendi güncelledi galiba anladığım kadarıyla. Ve birçok hata veriyor şu an bozuk görüntü olarak güncelleştirmelerle birlikte düzelir diye tahmin ediyorum. Sizde de bu şekilde mi oldu acaba ?
Kurulumu tamamladınız mı varmı bir sorun?

Son düzenleme:
Bende o şekilde olmadı ama arkadaşın yazdığı gibi driverları güncellediğinde sorun kalmaz diye düşünüyorum.

Estağfrullah, benim de fotoğraflarda hemen hemen bu şekilde görünüyor. Birkaç kişiden daha gelince netleşiriz :)

Bu arada ek olarak garanti durumunuzuda bir kontrol edin ürünün Türkiye'deki satıcısına geldiği tarihte başlamış gibi görünüyor. Onuda düzelttirebilirsiniz.

Kurulumu tamamladınız mı var mı bir sorun?

Kurulum tamam. Microsoft Team'si silip dosya ismini değiştirince düzeldi. Şu an yurt dışında olduğum için sıcaklık testi yapamadım. Gelince bakacağım. Işık sızması için de burada paylaşacağım yine. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar akım korumalı priz kullanmamız gerekir mi laptop için oturduğum binada topraklama yok. Daha önce xbox series kullanıyordum onun kendi içinde akım koruma olduğu için kullanmadım. Sizlerin fikrini almak istedim.

Geri
Yukarı