HP Omen 17 alınır mı?

Omen serisi kusursuz bir seri şu an kullandığım Victus gibi rezalet değiller asla. Tavsiye ederim. DDR5 olsa bile RAM'ın CL değerlerine bakıp almanı tavsiye ederim CL değeri düşükse 32 GB DDR4, DDR5'ten çok daha iyi bir seçenek olacaktır.

Omen ve Victusta ekran menteşesi problemli hocam. Sabit durmuyor ve ucuz malzemeden yapıldığı icin birkac sene icerisinde zarar görebiliyor. Onun yerine şunu öneririm.

Hocam bir alttaki yorumda ise omen serisi kusursuz yazıyor kafam karıştı açıkçası.

Hocam bir alttaki yorumda ise omen serisi kusursuz yazıyor kafam karıştı açıkçası.
Hocam soğutma ve performans olarak bir sorunu yok. Port seçimi de oldukca başarılı. Ekrani da öyle. Fakat malzeme kalitesi çok iyi degil maalesef. Bir alete o kadar para verdikten sonra sanki yere sert koysanız kırılacak gibi hissetmek biraz kötü bence. Bütçenize uygun ASUS ROG 4070 var attığım gibi. Her konuda OMEN'den üstün.

Yeni Victus'larda böyle problem yok artık.
Birkaç inceleme videosu izlerseniz görürsünüz daha iyilesmis olsa da problem hala var.

Hocam soğutma ve performans olarak bir sorunu yok. Port seçimi de oldukca başarılı. Ekrani da öyle. Fakat malzeme kalitesi çok iyi degil maalesef. Bir alete o kadar para verdikten sonra sanki yere sert koysanız kırılacak gibi hissetmek biraz kötü bence. Bütçenize uygun ASUS ROG 4070 var attığım gibi. Her konuda OMEN'den üstün.

Birkaç inceleme videosu izlerseniz görürsünüz daha iyilesmis olsa da problem hala var.

HP 17 inç asus rog ise 16 sizce çok büyük fark olur mu ?

Ben 15.6 kullanıyorum ve oyun konusunda oldukca rahat. 17nin taşıması da daha zor olur diye düşünüyorum sonuçta laptop alıyorsunuz. 16 en iyisi gibi.
İnternette bir çok satıcı var gamers arena uyguna veriyor içlerinde. Teknosa sitesi üzerinden satıyorlar. Güvenilir mi bilginiz var mı? Oradan almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı