HP Omen 17 alınır mı?

Bazen HP cihazlarda güzel indirimler oluyor o dönemlerde alınabilir fakat iki cihazın fiyatı neredeyse aynı iken almak hiç mantıklı değil.

Bu baya aydınlantıcı oldu hocam, teşekkürler.
Peki link verdiğim acer laptop konusunda fikriniz nedir bütçeyi zorlayıp onu almak mantıklı olur mu? Omen ile arasında büyük fark görürü müyüm sonuçta aralarında 12 bin fark var fiyat olarak.

Teşekkürler ben de hp ye karşı olumsuz değilim.

Şu anda bütçeyi zorlayıp acer i tercih etmek istiyorum, umarım yanlış bir seçim olmaz son güncel cihazlarda acerin baya başarılı olduğu söyleniyor. Doğru bi karar mı sizce bu bütçeye bu cihaz?

Bu Acer donanım olarak Omen 17'den daha yüksek, ancak aradaki fiyat farkı kadar getirisi olur mu ona siz karar verin. İhtiyacınız neyse ona göre düşünmek lazım.

Acer'ın da MSI gibi yüksek fan sesi sorunu var. Kendime laptop alırken araştırdığımda, yönetim yazılımı olan Predator Sense'in de biraz problemli çalıştığına dair yorumlar okumuştum. Otomatik fan ayarı, fan eğrileri iyi çalışmıyor şeklinde. Almadan biraz araştırın derim.

Bir de bunun Helios Neo 16 isimli, benzer donanımda ama malzeme kalitesi bi tık farklı varyantı var. Fiyatları daha uygun, onlar da alternatif oalbilir.

Biz de başka bir arkadaşa bu gösterdiğinizin 4070'lisini araştırıyoruz şu an, o da grafik ve video işlerinde kullanacak.

Bazen HP cihazlarda güzel indirimler oluyor o dönemlerde alınabilir fakat iki cihazın fiyatı neredeyse aynı iken almak hiç mantıklı değil.
Yılbaşından sonra bu fiyatlar kalmayacak diye düşünüyorum malum ülke şartları o yüzden almak istiyorum.
Bu Acer donanım olarak Omen 17'den daha yüksek, ancak aradaki fiyat farkı kadar getirisi olur mu ona siz karar verin. İhtiyacınız neyse ona göre düşünmek lazım.

Acer'ın da MSI gibi yüksek fan sesi sorunu var. Kendime laptop alırken araştırdığımda, yönetim yazılımı olan Predator Sense'in de biraz problemli çalıştığına dair yorumlar okumuştum. Otomatik fan ayarı, fan eğrileri iyi çalışmıyor şeklinde. Almadan biraz araştırın derim.

Bir de bunun Helios Neo 16 isimli, benzer donanımda ama malzeme kalitesi bi tık farklı varyantı var. Fiyatları daha uygun, onlar da alternatif oalbilir.

Biz de başka bir arkadaşa bu gösterdiğinizin 4070'lisini araştırıyoruz şu an, o da grafik ve video işlerinde kullanacak.
Hocam Acer'ın bu kasası çok başarılı diyorlar güvenilir gibi ama emin olamadım gelişme olursa beni de haberdar ederseniz çok sevinirim yılbaşından önce almak istiyorum.

Bütçeyi zorlayıp Acer tercih ettim umarım pişman olmayız hadi hayırlısı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı