HP Omen 17CK0007NT vs Monster Tulpar T7 v25.1.2

Benimki daha gelmedi bekliyorum başka kutuya koymazlar kendi kutusu var sonuçta.

Diğerlerinde kendi kutusunun üstüne bir kutu daha koyuyolardı ondan dedim.
Bir sorum daha var şimdi USB'yi taktım PC'yi açtım ancak Windows kuruluma geçmiyor direk USB de mi sıkıntı var yoksa bir ayar mı yapmamız gerekiyor acaba.

Son düzenleme:
Diğerlerinde kendi kutusunun üstüne bir kutu daha koyuyolardı ondan dedim.
Bir sorum daha var şimdi USB'yi taktım PC'yi açtım ancak Windows kuruluma geçmiyor direk USB de mi sıkıntı var yoksa bir ayar mı yapmamız gerekiyor acaba.
Boot ayarlarından kendiniz açmanız lazım. Cihazı kapatin, f9'a basın önünüze menü gelene kadar. Orda zaten sizin USB görünür. Windows kurulumda diskler gözükmeyecektir, arkadaş videosunu atmıştı onun yardımıyla halledebilirsiniz.

Boot ayarlarından kendiniz açmanız lazım. Cihazı kapatin, F9'a basın önünüze menü gelene kadar. Orada zaten sizin USB görünür. Windows kurulumda diskler gözükmeyecektir, arkadaş videosunu atmıştı onun yardımıyla halledebilirsiniz.

Boot menüsünden USB'yi en üste almak gerekiyormuş onu üste alınca geldi kurulum ekranı öyle çözdüm.

Dosya Ekleri

• IMG_20220509_114800.jpg
    IMG_20220509_114800.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20220509_115037.jpg
    IMG_20220509_115037.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 33
Tabii ki de kesin sonuç değil. Ben aldığımın en yükseğini attım. 8800 skor yaptığım da oldu. Ancak şöyle bir şey var ki bu attığınız değerler uç değerler. Bırakın laptopu masaüstünde bile bu değerleri Overclocksuz alabilmek çok zor. Kaldı ki zaten yaptığım kısa süreli oyun testlerinde gayet iyi performans gösterdiğini söyleyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı