HP Omen 17CK0007NT vs Monster Tulpar T7 v25.1.2

@AyKsOguzhan bence öyle güçlü sisteme Pro yakışır. Şaka bir yana profosyonelce işlerle uğrastığım icin Win11 Pro kurdum.

Asla 30TL'lik key alma, MAK mey oluyorlar sonra elinde patlarlar. Ben SağlamLisans'tan aldım. OEM aldım ki format falan atarsan key derdim olmasın.
OEM alırsan bir daha o cihaza key girmene gerek kalmaz.

@AyKsOguzhan bence öyle güçlü sisteme Pro yakışır. Şaka bir yana profosyonelce işlerle uğrastığım icin Win11 Pro kurdum.

Asla 30TL'lik key alma, MAK mey oluyorlar sonra elinde patlarlar. Ben SağlamLisans'tan aldım. OEM aldım ki format falan atarsan key derdim olmasın.
Aga orada da 30tl değil mi

@AyKsOguzhan bence öyle güçlü sisteme Pro yakışır. Şaka bir yana profosyonelce işlerle uğrastığım icin Windows 11 Pro kurdum.

Asla 30TL'lik key alma, MAK mey oluyorlar sonra elinde patlarlar. Ben sağlamlisans'tan aldım. OEM aldım ki format falan atarsan key derdim olmasın.

Direk oradan alacağım ya 3'e 5'e bakmadan ama OEM değil de Retail mı alsam dedim Retail en azından anakarta yazılmıyor bir şey olur ederse tekrar keyi kullanırım diye.
Bir de sorum var arkadaşlar şimdi 1TB bizim cihazların SSD'ler bunu 2'ye bölüp kurmak daha mı mantıklı Windows'u bir de bölerken sadece yeni deyip yarıya bölemk yetiyor mu başka işlem yapmaya gerek var mı? Direk D sürücüsü oluşturmak için.

Son düzenleme:
Intel'in resmi web sitesinden bilgiler! Yani, gördüğümüz gibi bu bilgiler sitede açıklanmaktadır 🤷‍♂️
Configurable TDP-up - 45 W

Dosya Ekleri

• IMG_20220508_212603.jpg
    IMG_20220508_212603.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20220508_212733.jpg
    IMG_20220508_212733.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 41

Geri
Yukarı