HP Omen Gaming 17.3" QHD i7-11800H 16GB 1TB RTX 3060 Laptop Alınır mı?

hasangursel

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ben kaç zamandır laptoplar üstüne araştırma yapıyorum ve en çok yaklaşabildiğim Monster laptop olmuştu. Fakat birkaç gündür gözüme bir laptop çarptı ve bu laptobu Ebay sitesinde tüm özelliklerine göre çok uyguna buldum diyebilirim. Çünkü gerçekten Monster Laptop'ta bile HP OMEN laptop'u markasında olan özellikler bulunmuyor. Benim gördüğüm ve beğendiğim sistemin tam olarak ismi "HP Omen 17-CK0501NA Gaming Laptop 17.3" QHD i7-11800H 16GB 1TB RTX 3060 4H2Y6EA"dir. Bu laptop'un şuan ki fiyatı kurlara rağmen 13.489TL'dir ve özellikleri inanılmaz çok iyi. Bu sistemi 1080P'de tüm oyunları ultrasa oynayabilmek için istiyorum. Özellikleri 16 GB ram, İşlemci İ7 11800H ve RTX 3060 6GB ekran kartı bulunmakta. Ayrıca ekranın boyutu 17.3 inç ve gerçekten çok dikkatimi çekti bu laptop. Sizce bu laptop alınır mı arkadaşlar? Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. İstemekte olduğum laptop'un linki ekte mevcuttur.

Saygılarımla.

Merhaba arkadaşlar,

Ben kaç zamandır laptoplar üstüne araştırma yapıyorum ve en çok yaklaşabildiğim Monster laptop olmuştu. Fakat birkaç gündür gözüme bir laptop çarptı ve bu laptobu Ebay sitesinde tüm özelliklerine göre çok uyguna buldum diyebilirim. Çünkü gerçekten Monster Laptop'ta bile HP OMEN laptop'u markasında olan özellikler bulunmuyor. Benim gördüğüm ve beğendiğim sistemin tam olarak ismi "HP Omen 17-CK0501NA Gaming Laptop 17.3" QHD i7-11800H 16GB 1TB RTX 3060 4H2Y6EA"dir. Bu laptop'un şuan ki fiyatı kurlara rağmen 13.489TL'dir ve özellikleri inanılmaz çok iyi. Bu sistemi 1080P'de tüm oyunları ultrasa oynayabilmek için istiyorum. Özellikleri 16 GB ram, İşlemci İ7 11800H ve RTX 3060 6GB ekran kartı bulunmakta. Ayrıca ekranın boyutu 17.3 inç ve gerçekten çok dikkatimi çekti bu laptop. Sizce bu laptop alınır mı arkadaşlar? Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. İstemekte olduğum laptop'un linki ekte mevcuttur.

Saygılarımla.
Model güzel ama vergiyle beraber fiyatı 17-18k civarına gelecektir.

Merhaba arkadaşlar,

Ben kaç zamandır laptoplar üstüne araştırma yapıyorum ve en çok yaklaşabildiğim Monster laptop olmuştu. Fakat birkaç gündür gözüme bir laptop çarptı ve bu laptopu eBay sitesinde tüm özelliklerine göre çok uyguna buldum diyebilirim. Çünkü gerçekten Monster laptopta bile HP Omen laptopu markasında olan özellikler bulunmuyor. Benim gördüğüm ve beğendiğim sistemin tam olarak ismi "HP Omen 17-CK0501'na Gaming laptop 17.3" QHD i7-11800h 16 GB 1TB RTX 3060 4H2y6EA"dir. Bu laptopun şu anki fiyatı kurlara rağmen 13.489TL'dir ve özellikleri inanılmaz çok iyi. Bu sistemi 1080P'de tüm oyunları ultrasa oynayabilmek için istiyorum. Özellikleri 16 GB RAM, işlemci i7 11800h ve RTX 3060 6 GB ekran kartı bulunmakta. Ayrıca ekranın boyutu 17.3 inç ve gerçekten çok dikkatimi çekti bu laptop. Sizce bu laptop alınır mı? Arkadaşlar? Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. İstemekte olduğum laptopun linki ekte mevcuttur.

Saygılarımla.

Alinir hocam soğutma ve kasa kalitesi anlaminda bayağı iyi bir modeldir, fakat pump out sorunu olabiliyormuş kaliteli bir termal macun almayı unutmayın. Onun dışında kaliteli cihaz.

Model güzel ama vergiyle beraber fiyatı 17-18k civarına gelecektir.
Tam olarak ne vergisi gelebilir ki? Yer uzak olduğu için laptop ağırlığı kadar vergimi ödenmesi gerekiyor?

Ürün 780$ sorun çıkmasın sonra?

Ama ürün güzel, ona laf yok.
Fiyata tam olarak neden artabilir?

Alinir hocam soğutma ve kasa kalitesi anlaminda bayağı iyi bir modeldir, fakat pump out sorunu olabiliyormuş kaliteli bir termal macun almayı unutmayın. Onun dışında kaliteli cihaz.
Selamlar Hocam,
Pump out sorunu tam olarak ne anlama geliyor?

Tam olarak ne vergisi gelebilir ki? Yer uzak olduğu için laptop ağırlığı kadar vergimi ödenmesi gerekiyor?

Fiyata tam olarak neden artabilir?

Selam hocam,
Pump out sorunu tam olarak ne anlama geliyor?

Aleykümselam hocam termal macun dışarı akıyor buyuzden işlemci sıcaklıkları bir sure sonra uçuyor cihazda forumda yaşayan arkadaşlar olmustu.

Tam olarak ne kadar bilmiyorum ama Amerika'dan alınan ürünler için %30 vergi olması lazım.
Ovv anladım. Bilgi için çok teşekkürler 🙏🏻

Aleykümselam hocam termal macun dışarı akıyor buyuzden işlemci sıcaklıkları bir sure sonra uçuyor cihazda forumda yaşayan arkadaşlar olmustu.
Hmm bilmiyordum. Tamamdır Hocam, bilgiler için çok teşekkür ederim 🙏🏻

Bide Hocam birşey daha sormak istiyorum sana, ben bu istediğim laptop'un neden oyun test videosunu internetten bulamıyorum? Benzeri var ama tam olarak aynısı yok sanki bulamadım :(

Son düzenleme:
Ovv anladım. Bilgi için çok teşekkürler 🙏🏻

Hmm bilmiyordum. Tamamdır hocam, bilgiler için çok teşekkür ederim 🙏🏻

Bir de hocam bir şey daha sormak istiyorum sana, ben bu istediğim laptopun neden oyun test videosunu internetten bulamıyorum? Benzeri var ama tam olarak aynısı yok sanki bulamadım :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu cihazla neredeyse ayni performansi verecektir diye düşünüyorum tüm ozellikleri ayni surdada bir incelemesi var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu cihazla neredeyse ayni performansi verecektir diye düşünüyorum tüm ozellikleri ayni surdada bir incelemesi var:
Çok teşekkür ederim, sağolun 😊

Arkadaşlar, başka bir laptop daha buldum. Fakat bu laptop'un fiyatı bana çok uyguna geldi. Hepsiburada.com'dan bakınca aynı laptop 69.000TL oluyorken ebay sitesinde 9.000TL civarlarında. Bu nasıl oluyor? Bir yerde bir yanlışlık var ve ben çözemedim. Ebaydan sipariş verirsem bir sıkıntı yaşarmıyım aceba? Çünkü dediğim gibi fiyat çok düşük geldi bana. Size linki buradan paylaşıyorum, görünüşünü rica ederim.

Hocam birşey daha sorayım size. başka bir laptop daha buldum. Fakat bu laptop'un fiyatı bana çok uyguna geldi. Hepsiburada.com'dan bakınca aynı laptop 69.000TL oluyorken ebay sitesinde 9.000TL civarlarında. Bu nasıl oluyor? Bir yerde bir yanlışlık var ve ben çözemedim. Ebaydan sipariş verirsem bir sıkıntı yaşarmıyım aceba? Çünkü dediğim gibi fiyat çok düşük geldi bana. Size linki buradan paylaşıyorum, görünüşünü rica ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı