HP Pavilion 15-EC1014NT alınır mı?

AIDA64'te 10 dakikalık bir render testi yapıp burada paylaşırsan çok makbule geçer merak içerisinde beklemedeyim.
hocam benimde pil döngüsü 462 gözüküyor lakin render testi yapmadım işin açıkçası render testi nasıl yapılır işlemciyi çok yorar mı vs çok araştırmadım siz bi sıkıntı olmaz derseniz nasıl yapılacağını söylerseniz yapabilirim.
Bulanıklık sorunu var mı?
Yazılar logolar net mi sizde?
Ben yazılarda ve ekranda bu sorunla karşılaşmadım belkide var benim çok dikkatimi çekmiyor bilemiyorum.

Son düzenleme:
Hocam benim de pil döngüsü 462 gözüküyor lakin render testi yapmadım işin açıkçası render testi nasıl yapılır işlemciyi çok yorar mı vs çok araştırmadım siz bir sıkıntı olmaz derseniz nasıl yapılacağını söylerseniz yapabilirim.

Ben yazılarda ve ekranda bu sorunla karşılaşmadım belki de var benim çok dikkatimi çekmiyor bilemiyorum.

Hocam aksine 10 dakikalık bir stres testinde işlemcinin stabil olup olmadığını hatta GPU RAM vs. gibi donanımlarının stabil çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsin stres testi bir oyunu Ultra ayarlarda oynamak gibidir saatlerce Ultra ayarlarda oyun oynayanları göz önüne alıp bir sorunla karşılaşmadıklarını gördüğümüz için 10 dakikalık bir stres testi bilgisayara kesinlikle zarar vermez diye düşünüyorum.
YouTube'den AIDA64 stres testi nasıl yapılır diye aratıp izlerseniz size yol gösterici olur keza bende öyle yaptım.
Eğer yapamazsanız tekrar yardımcı olmaya çalışırım size.

Hocam aksine 10 dakikalık bir stres testinde işlemcinin stabil olup olmadığını hatta GPU RAM vs. gibi donanımlarının stabil çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsin stres testi bir oyunu Ultra ayarlarda oynamak gibidir saatlerce Ultra ayarlarda oyun oynayanları göz önüne alıp bir sorunla karşılaşmadıklarını gördüğümüz için 10 dakikalık bir stres testi bilgisayara kesinlikle zarar vermez diye düşünüyorum.
YouTube'den AIDA64 stres testi nasıl yapılır diye aratıp izlerseniz size yol gösterici olur keza bende öyle yaptım.
Eğer yapamazsanız tekrar yardımcı olmaya çalışırım size.
Tmm inşallah yarın müsait olduğumda yapacağım
Hocam ben bu testi ram ve harici harddisk seçeneklerini kaldırıp tüm seçeneklerle birlikte 2 dk ya yakın bir süre yaptım sıcaklık 60 dereceye kadar çıktığı şeklinde gözüktü ama laptop biraz kastı bende testi sonlandırdım biraz pimpirik deyin birazda durduk yere niye sistemi zorlayım hesabı 😊 daha devam edemedim kusra bakmayın.
Arkadaşlar cihazın sesi gerçekten çok kısık çıkıyor driver ile alakalı olabilir mi yoksa herkeste böyle kısık mı?

Son düzenleme:
Merhaba, bu laptopu almayı düşünüyorum şu anki fiyati 10.450 TL olmuş nasıl bu fiyata fiyat performans olarak olur?
Sizin izlenimleriniz nasıl bu laptop hakkında?

Merhaba, bu laptopu almayı düşünüyorum şu anki fiyati 10.450 TL olmuş nasıl bu fiyata fiyat performans olarak olur?
Sizin izlenimleriniz nasıl bu laptop hakkında?
Gayet memnunum ama fiyatlar düşmüş bu bütçeye yakın rtx 2060 ve biraz daha ekleyerek rtx 3060 laptoplar var biraz araştırmak lazım. Amazonda genelde daha uyguna oluyor fiyatlar.

merhaba bunun yerine önerebileceğiniz bir model varmıdır acaba?
Bütçe nedir? Onu bilirsem daha iyi ürün gösterebilirim.
Şimdilik bunlar var:

Altıntı yaptığın linkteki ürün benim bahsettiğim sistem ama stoğu bitmiş.
Edit: Derkene tekrar gelmiş ama indirim fiyatlı hali yok şu an normal fiyata dönmüş.

Reis biraz geç cevap veriyorum ama aldığınız için pişman oldunuz mu bende şu an almayı düşünüyorum ısınması oyun performansı ve genel olarak değecek bir ürün mü?
Laptop'ı ben de aldım aynısını, driver bulup yükleyebilen var mı?

Biraz geç cevap veriyorum ama sizce ürün alınmalı mı bende almayı düşünüyorum bu güne kadar bir problem çıktı mı ısınması ve oyun performansı nasıl sizce fiyatına değer mi?

Reis biraz geç cevap veriyorum ama aldığınız için pişman oldunuz mu bende şu an almayı düşünüyorum ısınması oyun performansı ve genel olarak değecek bir ürün mü?

Biraz geç cevap veriyorum ama sizce ürün alınmalı mı bende almayı düşünüyorum bu güne kadar bir problem çıktı mı ısınması ve oyun performansı nasıl sizce fiyatına değer mi?
Isınması normal bir laptop ısınması kadar bir problem yok lakin ısı dağılımını tüm bilgisayara yaysalardı daha güzel olurdu. Oyundayken klavyenin sağ kısmı ateş sol kısmı buz 😀. Oyunlar için gayet yerinde bir laptop ama GTA 5 i en yüksek ayarlarda oynamak istiyorsan bir tık daha iyi bir laptop seçmen gerekir.

Isınması normal bir laptop ısınması kadar bir problem yok lakin ısı dağılımını tüm bilgisayara yaysalardı daha güzel olurdu. Oyundayken klavyenin sağ kısmı ateş sol kısmı buz 😀. Oyunlar için gayet yerinde bir laptop ama GTA 5'i en yüksek ayarlarda oynamak istiyorsan bir tık daha iyi bir laptop seçmen gerekir.

En yüksek ayarlarda oynama gibi bir takıntım yok fakat aklımda çok fazla soru var oyun oynamayı çok seven biriyim sizce bu laptopu alırsam işimi uzun seneler görür mü seneye üniversite sınavına gireceğim o yüzden laptop almak mantıklı ama oyunlardan dolayı masaüstü toplamak istiyorum sizce bu yıl masaüstü alıp seneye laptop mu alayım yoksa direk bu laptopu mu alayım.

Geri
Yukarı