HP Pavilion 15'te WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR mavi ekran hatası

Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar. HP Pavilion 15 serisinden bir laptopa sahibim. Bu laptop son bir aydır kafayı yedi ve her bilgisayarı açtığımda 5 dakikada bir "WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR" hatası alıyorum (mavi ekran olarak). HDD sorunlu olduğu için onu devre dışı bırakmıştım sorun düzelmişti fakat Valorant yüklediğimde sorun olmazken, Steam uygulaması ve oyunlarını yüklemeye başladığımda sorun gene çıkmaya başladı bende ardından sildim sorun düzeldi. Yine de her an hata tekrardan çıkabilir çünkü sorunu tam olarak çözüp halledemediğim için hatayı tekrardan alma ihtimalim yüksek. HP Support asistant ile yapmam gereken tarama varsa önerirseniz mutlu olurum. Mavi ekran için minidump dosyaları isteyebilirsiniz ama anlamadığım bir şekilde ''C:/Windows/Minidump'' bende bulunmuyor lakin DumpStack.log dosyası çıkmıştı ben de onu sildim. Yalana gerek yok bu bahsettiğim mavi ekran hatasını her aldığımda %0'dan ilerlemeden laptopu kapatıyordum çünkü 2 saat gibi bir süre ile beklememe rağmen ilerlemiyordu veya sorunu ekranda göstermek yerine ekranım kilitleniyordu. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı