HP Pavilion CB007NT Alınır Mı?

Eyes

Hectopat
Daha fazla  
Nasip olursa dizüstü bilgisayar alacağım gözüme bu bilgisayar çarptı Vatan Bilgisayar’ın %18 KDV indirimi olursa yaklaşık 5.000 TL’ye düşecek ben de o fiyattan almak istiyorum. Bilgisayarı üniversitede kullanmak ve oyun oynamak için alacağım. Sizce bu bilgisayardan daha iyisini bu fiyata bulabilir miyim ? HP Pavilion 15-CB007NT Core İ7 Gamebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar

1080P'de Battlefield 1 High ayarlarda 40-45 FPS arasında oynatabilmektedir. Alınabilir bir bilgsiayar fakat masaüstü olarak daha iyisi toplanabilir.

@Little Bobby haklısınız masaüstü daha uygun olur ancak taşınması açısından dizüstü benim için daha iyi bir tercih olur. Sizce bu fiyata daha iyi bulamam değil mi ? Lenovo Y520 var ancak o i5 işlemciye sahip ve bu iki bilgisayar arasında fiyat olarak neredeyse hiç fark yok bununda sebebi nedir ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı