Hp Pavilion G6 2. ekran kartına geçiş

Michael G. Scott

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar Pavilion G6 Hp Laptopum var 2 tane ekran kartı olduğunu yeni öğreniyorum. League of Legends oyununda Amd ekran kartını kullanırken Battlefield3 Multiplayer'da İntel HD 4000 ekran kartını kullanıyor. Sebebini tam bilmiyorum ama Battlefield3 Multiplayer' a internet sayfası üzerinden giriş yapılıyor diye düşünüyorum ve en fazla 30 fps alıyorum 19' a kadar düşüyor.

Ayrıca İntel HD 4000 Ekran kartının driver'ını indirdim ama kuramadım amdnin driver' ı güncel lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle sağ tıklayınca yüksek grafik gibi seçenekler olması lazım onun altında varsayılan seç var BF3 için varsayılanı düzeltirseniz olacaktır.

Maalesef öyle bi seçenek yok isterseniz team w. verebilirim lütfen yardım edin. Battlefield multiplayer a internetten server seçtigim için amd ekran kartı devreye girmiyor.

İşletim sisteminiz nedir? Catalyst Control Center var mı?

Intel 5 2.50 ghz 4gb ram windows 8 64 bit bir sorun daha oluştu swepper driver adlı bi programla amd kaldırdım yeni sürümünü yüklemek icin ve yükledim ama masaüstünde sag click yaptıgımda ccc gelmiyor artık suan kriz geciriyorum.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim şuanda control center' ın 14.4 versiyonunu indiriyorum. Ama hp için dediğin şeyi tam olarak anlamadım link atarmısın bilgisayarı sectigimiz yeri.

Altında yazması lazım ya da bilgisayar özelliklerinde ve sorununuz çözüldü mü ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı