HP Pavilion Gaming 15-EC1019NT 24D52EA Nasıldır?

İlyas Oktay

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, maksimum 7500TL bütçem var. Birkaç gün içerisinde laptop alacağım.
HP Pavilion Gaming 15-ec1019nt 24D52EA Ryzen 5 4600H 8GB RAM 512GB SSD 4GB GTX1650Ti 15.6 FHD 144Hz
Bu fiyat bandında en uygun bu modeli bulabildim. Birkaç yerde menteşeden gelen sesin büyük bir sorun olmadığını ve soğutma performansının yeterli olduğunu duydum. Bu fiyat bandında daha iyi bir laptop öneriniz var mıdır? Veya bu modeli kullanan varsa görüşlerini belirtebilir mi?
Acer Nitro 5 serisinin ekranı 60Hz olduğu için almayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkasında egzoz fan yok ısınabilir. Pavilion serisinde ''15-ec'' kod adlı cihazlar pek tavsiye edilmiyor. Onun yerine ''15-dk'' kod adı olanlara bakın.

Arkasında egzoz fan yok ısınabilir. Pavilion serisinde ''15-ec'' kod adlı cihazlar pek tavsiye edilmiyor. Onun yerine ''15-dk'' kod adı olanlara bakın.

15-dk kod adı ile başlayan model 60hz ekrana sahip almışken 120 veya 144hz ekranlı laptop almayı düşünüyorum. 15-ec olan modelin incelemesine baktığımda yükte 75-80 arası sıcaklık değerlerini görüyor bana bu değer yeterli gibi geldi.

Nitro serisinin soğutması daha iyi olmasına rağmen belirttiğim gibi ekranı 60hz olduğu için almayı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı