1.Ürünün Görselleri:​

Ürünün görünüşleri ve kutusu aşığada ki resimlerde ki gibi.
64.jpg

1 (3).jpg

156.png

2.png

1 (2).jpg

1 (1).jpg

3.png

2.Ürünün Hızı:​

Ürün Sata 3 bir SSD 6 Gbps bir hızı bulunuyor. Kutusunda 560 MB Okuma , 450 MB yazma değeri verildiyse de
hem yazma hemde okuma hızı 500-500 şeklinde görünüyor crystal disk mark testinde..
Yapmış olduğum Crystal Disk Mark Testi:
1.png

Hem ayrıca şunu söyliyeyim SSD'ye bir Dosya atarken 651 MB yazma hızını gördüm.
30-35 GB'lık bir dosyayı bir dakikadan az sürede 50 GB dosyayı 1.30 dakikada yazmasını tamamladı.
İçinde Oyunlarım bulunuyor oyunlarımın açılış ve yükleniş hızı gayet az bir sür tutuyor 5-15 Saniye gibi.

3. Ürünün Fiyatı:​

Ürün 240 GB bir SSD'ye göre gayet makul bir fiyatı bulunuyor şuanlık en düşük fiyatı 365 TL, ben 380 TL'ye satın aldım.
Fiyat bilgilerine bakmak isterseniz:

4. Benim görüşüm:​

Ben şahsen çok beğendiğim bir SSD hızı da vadettiklerini karşılıyor oyunların geç açılması veya sağlık sorunu vb.
kronik soruna rastlamadım bir SSD önermem istenirse kesinlikle önereceğim SSD'lerden biri olacaktır.

Umarım incelememi beğenmişsinizdir elimden geldiğince nesnel bir şekilde incelemeye çalıştım...
Herkese iyi sosyaller diliyorum.

Dipnot: SSD'de DRAM Bulunmuyor zaten bu kadar uygun bir modelde DRAM bulmanız zor...

Fury 256 gb ssd mi daha iyidir HP mi masaüstü bilgisayarıma alacağım.
Furry önermiyorum. Konu açsanda PNY önereceklerdir. Bütçe varsa alınır bütçe yoksa HP alabilirsin.

Son düzenleme:

ürünün resmi linki bu,
biwintech ismi ile gözüküyor buldum .
kontrolcüsü ne acaba onu merak ettim.
Ben satıcı olarak HP satıcıdan almak istediğinizi düşünmüştüm. Ürün özelliklerini bilgi almak istediğinizi anlamamıştım. Ürün önceki mesajlarda konuştuğumuz gibi Silicon Motion'ın kontrolcüsunü kullanıyor. PNY CS900 modellerinde ki kontrolcü bir tık daha iyi kötü bir SSD değil performansı hala yerinde gözüküyor.

1.Ürünün Görselleri:​

Ürünün görünüşleri ve kutusu aşığada ki resimlerde ki gibi.
Eki Görüntüle 1681597
Eki Görüntüle 1681665
Eki Görüntüle 1681599
Eki Görüntüle 1681604
Eki Görüntüle 1681664
Eki Görüntüle 1681663
Eki Görüntüle 1681605

2.Ürünün Hızı:​

Ürün Sata 3 bir SSD 6 Gbps bir hızı bulunuyor. Kutusunda 560 MB Okuma , 450 MB yazma değeri verildiyse de
hem yazma hemde okuma hızı 500-500 şeklinde görünüyor crystal disk mark testinde..
Yapmış olduğum Crystal Disk Mark Testi:
Eki Görüntüle 1681649
Hem ayrıca şunu söyliyeyim SSD'ye bir Dosya atarken 651 MB yazma hızını gördüm.
30-35 GB'lık bir dosyayı bir dakikadan az sürede 50 GB dosyayı 1.30 dakikada yazmasını tamamladı.
İçinde Oyunlarım bulunuyor oyunlarımın açılış ve yükleniş hızı gayet az bir sür tutuyor 5-15 Saniye gibi.

3. Ürünün Fiyatı:​

Ürün 240 GB bir SSD'ye göre gayet makul bir fiyatı bulunuyor şuanlık en düşük fiyatı 365 TL, ben 380 TL'ye satın aldım.
Fiyat bilgilerine bakmak isterseniz:

4. Benim görüşüm:​

Ben şahsen çok beğendiğim bir SSD hızı da vadettiklerini karşılıyor oyunların geç açılması veya sağlık sorunu vb.
kronik soruna rastlamadım bir SSD önermem istenirse kesinlikle önereceğim SSD'lerden biri olacaktır.

Umarım incelememi beğenmişsinizdir elimden geldiğince nesnel bir şekilde incelemeye çalıştım...
Herkese iyi sosyaller diliyorum.

Dipnot: SSD'de DRAM Bulunmuyor zaten bu kadar uygun bir modelde DRAM bulmanız zor...
hocam merhaba hortlatayım konuyu ssd den hala memnun musunuz ben de almayı düşünüyorum yorumlarınız nelerdir veya kioxianın exceria modelini alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı