HP teknik servis memnuniyeti

HP Omen bir laptop aldıysanız teknik servis memnuniyetiniz ne kadardır?

Vallahi hocam HP yılların markası ama iyi olmadıgını biliyorum bir Monster gibi değil Clevo Tayvan tongfang Clevo vs ama adamlar her türlü varlar yani. Bence teknikar servis önemli yani marka fark etmsizin Monster iyi iade yapıyorlar vs.

Vallahi hocam HP yılların markası ama iyi olmadıgını biliyorum bir Monster gibi değil Clevo Tayvan tongfang Clevo vs ama adamlar her türlü varlar yani. Bence teknikar servis önemli yani marka fark etmsizin Monster iyi iade yapıyorlar vs.
Monster'ın teknik servisinin çok iyi olduğunu duymuştum ama büyük bir şehirde yaşamadığım için emin değilim.

HP Omen bir laptop aldıysanız teknik servis memnuniyetiniz ne kadardır?
HP 450 G1 laptobum vardı harddiskim arızlandı stajda düşme sonrası sorunsuzca değişimi yapıldı ücretsiz. Daha sonra ekranım kırıldı 2015 te 220 TL ye değiştirildi. Fakat ekranım mat ekranken parlak ekrana döndü. Onun dışında İzmir deki servis ekran kartında yaşadığım yeniden başlatma sonrası kod 43 hatasında baya yardımcı oldu fakat çözüm bulamadık. Sanırım donanımsaldı. BİOS vs yardımcı olmuştu. Bir arkadaşım OMEN kullanıyordu memnundu.

Geri
Yukarı