HP victus 16-D1011NT alınır mı?

Yusuf Koçoğlu

Hectopat
Yer
Karamürsel
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Arkadaşlar Acer Nitro almayı düşünüyordum fakat 19bin TL'den 23bin TL'ye çıkmış.

Şimdi bir baktım aynı fiyat bandında 12500H'lı bu laptop var. 12500h güçlü fakat fiyatı garip geldi. Acaba makine kronik sorunlu mu?
Bir sıkıntısı mı var?
Ona göre HP alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar Acer Nitro almayı düşünüyordum fakat 19bin TL'den 23bin TL'ye çıkmış.

Şimdi bir baktım aynı fiyat bandında 12500H'lı bu laptop var. 12500h güçlü fakat fiyatı garip geldi. Acaba makine kronik sorunlu mu?
Bir sıkıntısı mı var?
Ona göre HP alacağım.
Ciddi bir problemi yok, ekranı ilk açınca sallanıyor ancak yeni sürümlerde çözüldü diyorlar ve bu Victus'un en yeni sürümü. Soğutması fena değil, klavye aydınlatması sadece beyaz ve paneli Omen kalitesinde değil ancak 12500H+RTX3060 kombosuna feda edilebilecek özellikler bunlar. Üstelik sistem DDR5.

Son düzenleme:
Ciddi bir problemi yok, ekranı ilk açınca sallanıyor ancak yeni sürümlerde çözüldü diyorlar ve bu Victus'un en yeni sürümü. Soğutması fena değil, klavye aydınlatması sadece beyaz olabilir ve paneli Omen kalitesinde değil ancak 12500h+RTX3060 kombosuna feda edilebilecek özellikler bunlar. Üstelik sistem DDR5.

Hocam alacağım o zaman. Kazandığım bölümde yazılım üzerine sanırım 12500h üzmez.

hocam bende victus d1011nt modeline niyetlendim ama f10 bios güncellemesi ile performans kaybı yaşanıyormuş cihazı yarın sipariş vercektim oyun amaçlı alıyorum

hocam bende victus d1011nt modeline niyetlendim ama f10 bios güncellemesi ile performans kaybı yaşanıyormuş cihazı yarın sipariş vercektim oyun amaçlı alıyorum
Aldınız mı? Memnunmusunuz? Isınma sorunu veya başka bir problemi bulunuyor mu? Son olarak nereden hangi satıcıdan aldınız:)

Yeni konular

Geri
Yukarı