HP Victus 16 R1019NT alınır mı?

MuhammetKa

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazda ne tür şeyler yapacaksınız hocam?
hocam daha 17 yaşındayım. Malumunuz 1.5 sene sonra üniversite hayatım başlayacak ve yazılım mühendisliği düşünüyorum. Hem o döneme kadar işlerimi görsün ve oyun oynarım hem de ileri dönemde de yazılım anlamında işimi görsün istiyorum. Çok hoşuma giden bir laptop oldu br de buraya sorayım dedim.

Hx işlemcili fakat işlemcide overclock ve undervolt kilidi var. Güç limitlerinden dolayı tam performans vermeyecek paranıza yazık olur.

Hx işlemcili fakat işlemcide overclock ve undervolt kilidi var. Güç limitlerinden dolayı tam performans vermeyecek paranıza yazık olur.
aynı şekilde düşünmüştüm ama bilir kişiler bir problem çıkmaz demişlerdi. Önerebileceğiniz başka bir model var mıdır acaba 60 bin tl yi geçmeyecek şekilde?

Victuslar taşınabilirlik açışından rahat cihazlar cidden. Ben de kullanıyorum.
gerçekten öyleler. Bende şuan hp pavilion gaming 15 var bu bile az çok taşınabilir çok ağır değil. Öyle ışıklı saçma sapan gösterişli şeyler yerine victus gibi sade ve güçlü bir model tercih etmeyi düşünüyorum.

Ben de dahil. Victusların sade ve rahat olması çoğu üniversite öğrencisinin tercihi oluyor. Bataryasından da çok memnunum ayrıca.

Geri
Yukarı