HP Victus alınır mı?

Bütçe
20000
Yine aynı şekilde HP'nin yazılımını kullanarak ya da daha sağlıklısı kendiniz elle Win11 ses sürücülerini sitesinden indirip kurun. Windows 11 otomatik olarak yanlış sürücüleri kurmuş olabilir. Düzelmezse HP ile iletişime geçin, donanım sorunu olması da muhtemel.

Reis kusura bakma ayıp yaptım bir kaç yerde daha görünce seni hep victus önerdiğini öyle ondan dolayı dedim, teşekkür ederim bu arada tavsiyen için zaten victusa karar verdim i5 12500h olana, cumartesi fln sipariş ederim büyük ihtimal
Dostum aldın mı? Beğendin mi ürün nasıl? Sarı ekran sorunu var mı ekran çok sallanıyor mu parlaklığı yeterli mi düşük mü? Cevaplarsan sevinirim.

Dostum aldın mı? Beğendin mi ürün nasıl? Sarı ekran sorunu var mı ekran çok sallanıyor mu parlaklığı yeterli mi düşük mü? Cevaplarsan sevinirim.
Hocam aldım, alalı 5ay oldu herhalde. Üründen memnunum o fiyata bence en iyi seçeneklerden biriydi geçenlerde baktım hâlâ aynı fiyatta 20kdan almıştım ben hâlâ öyle, neyse sorularına geleyim. Ekran sallanması yok benimkinde, bende alırken baya kararsız kalmıştım ama bence o sorunu çözmüşler, öyle masaya fln vurduğumda esnekliğinden dolayı öyle hafif sallanıyor o normaldir zaten. Sarı ekran sorunu yoktu bende ama iyice araştır derim benle beraber aynı yerden (hepsiburada) alan bir kişide o sorun çıkmıştı. Parlaklığı yeterli şuana kadar hiç ztn full parlaklık açmadım hem göz alıyor hemde şarj olarak. Hep iyilerini saydım kötüye geçeyim, kasa kalitesi iyi değil yani baya esnek malzeme ve plastik. Bunu bilerek al yani herhalde bir düşürsem kırılır sağlam değil. Onun dışında memnunum, internet satıcılarındaki yorumlari da oku

Geri
Yukarı