HP Victus alınır mı?

Bütçe
20000
3050 olarak gördüğün hiçbir cihaz alınmaz.
Ne alaka, 3050Tİ mükemmel değil tabi ekran kartı ona kabül de ne kadar ekmek o kadar köfte.
Zeten ekran 1080p 4GB ekran kartı bu değer için gayet yeterli harici 4K monütör takılınca bazı oyunlarda yetersizliği hissedilecek ona bir şey diyemem dahili paneli için işini kesinlikle görüyor GTA 5 online bile max ayarlarda 60-70 fps civarı alıyorum ofline de 100-110 oynuyor (1080p). GTA 5 gibi bir oyun için çok iyi rakamlar.
Volorantta Max ayarlarda (1080p) 260-280 FPS arası değişiyor tabi daha çok işlemci yoran bir oyun.

Ben beğendim valorant bile yükledim ama şey sorcam ya siz nasıl kullaniyorsunuz sarjı yani benim önceden hic laptopum yoktu internette baktım kimi sarjda kullanın diyor kimisi çıkar yani normal kullanımı nedir uzun ömürlü olması için?
Uzun ömürlülük için şarz da kalması daha iyi.
Şarzdan çıkar tak batarya sürekli devir daim yapar ömrünü tüketir mümkün olduğunca prizde kullan.

Ben beğendim valorant bile yükledim ama şey sorcam ya siz nasıl kullaniyorsunuz sarjı yani benim önceden hic laptopum yoktu internette baktım kimi sarjda kullanın diyor kimisi çıkar yani normal kullanımı nedir uzun ömürlü olması için?
Kanka şarjda kullan 1 2 haftada bir şarjını biraz bitirmeye çalış yüzde 20 lara kadar sonra fulle sonra şarda kullanmaya devam sıkıntı olmaz

Hocam hiç sorun çıkarmadı bana ben kütüphaneye götürüyorum pil tasarrufu modunda Full YouTube'da falan takılıyorum şarjı minimum 5 saat gidiyor. Sıcaklığı diğer bilgisayarlar gibi değil az ısınıyor ve çok güçlü bir soğutma var bilgisayar da fan sesi falan da hiç rahatsız edici değil.

Hocam ben Wi-Fi, görüntü, Bluetooth gibi sürücüler de sıkıntı yaşadım ama hepsini topluca indirdim sorun olmadı.

Hocam merhaba tekrardan Windows 10 kurulumu yaptım ancak Wi-Fi görmüyor bilgisayar galiba driver kaynaklı. Nasıl kurabilirim yardımcı olabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı