HP Victus alınır mı?

Bütçe
20000
Hocam merhaba tekrardan Windows 10 kurulumu yaptım ancak Wi-Fi görmüyor bilgisayar galiba driver kaynaklı. Nasıl kurabilirim yardımcı olabilir misin?
HP sitesinden driver indir kısmı var oraya gir seri numaranı falan isteyecek sonrasında işletim sistemi seç diyor oradam win 11' i seç sürüm kısmını da win 11 seç oradan tüm driverleri göster kısmına gir Kurmadığın ne varsa indir kur. Win 10 da sorunsuz çalışıyor kendim de denedim.

Kanka şarjda kullan 1 2 haftada bir şarjını biraz bitirmeye çalış yüzde 20 lara kadar sonra fulle sonra şarda kullanmaya devam sıkıntı olmaz
Sağolasın knk peki sarjda oynarken adaptör bazen baya ısınıyor çıkardığın oluyor mu dün valo oynarken adaptör yanıyordu resmen çıkardım biraz soğusun diye bir de kapali halde sarja takıyor musun? Taktım bu sarj olayına 🤓 illa ki biticek pil ömrü ama en azından biraz daha uzatayim doğru kullanarak kafasındayim .d

Sağolasın knk peki sarjda oynarken adaptör bazen baya ısınıyor çıkardığın oluyor mu dün valo oynarken adaptör yanıyordu resmen çıkardım biraz soğusun diye bir de kapali halde sarja takıyor musun? Taktım bu sarj olayına 🤓 illa ki biticek pil ömrü ama en azından biraz daha uzatayim doğru kullanarak kafasındayim .d
Knk kapalıyken şarjda tutmuyorum ve de şarjı fişten çıkar tak laptop üstünden değil bunu kendi üstünden çıkan kağıttan okudum bir de benim adaptör ısınmıyor knk valo oynarken bakmadım ama fifa 22 oynuyordum sıcak değildi.

Reis kusura bakma ayıp yaptım birkaç yerde daha görünce seni hep Victus önerdiğini öyle ondan dolayı dedim, teşekkür ederim bu arada tavsiyen için zaten victusa karar verdim i5 12500H olana, cumartesi falan sipariş ederim büyük ihtimal.

Sipariş veridn mi kanka verdiyse memnun musun bende i7 12. nesil olanından alacağım da kararsız kaldım.

Teknik servis ile görüştüm, Termal macun, fan temizliği gibi şeyler cihaza zarar vermediğiniz sürece garanti dışına çıkmıyor denildi zaten teknik servisler de bu işlem gercekleşmiyormuş ya tamirci de yaptırılacak yada kendimiz yapacaz.
Ram ve SSD yükseltmeside aynı şekilde kendimiz yapabiliyoruz ama cihaza zarar gelirse bu işlem sırasında yine garanti dışı oluyor.

Geri
Yukarı