Htc One M7 mi? Asus Zenfone 6 mı?

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Lg g2 telefonum bozuk olduğu için iade edip 1539 liramı geri kartıma yatırdım. Bende daha düşük fiyatlı telefonlar bakarken. Asus Zenfone 6 almaya karar vermiştim.. Ama babam ben artık telefon kullanmayacağım dandik bir şey alacağım sen o telefonu alma benim Htc One M7'yi sana vereyim dedi. Bende şuan çok kararsız kaldım hangisini tercih etmeliyim?

Asus Zenfone 6 piyasaya yeni çıkan bir telefon nasıl bir cihaz pek bilinmiyor bu yüzden biraz daha bilindik bir telefon olan Htc kullanmanı öneririm en azından telefonun kalitesi ortada.

Tabii ki büyük ekran severim. Ama Htc'yi alırsam bunu geçiş telefonu olarak kullanıcam. Yani beni götürene kadar kullanırım canım sıkılınca yeni telefon alırım. Zaten para çıkmayacak cebimden. Ama Zenfone 6'da çok ilgimi çekiyor.

Hele de para vermeyeceksen One seni götürür. 2GB RAM + Snapdragon 600 eski nesil Intel Atom'dan çok daha iyi olacaktır, fakat 4 ultrapiksel(!) kamera işi biraz düşündürebilir. Aslında çok hatta çok kaliteli resim çekiyor bakınca. Ben resimlerimi kolay depolayım küçük olsun sosyal ağlarda paylaşmaktan öte gitmem diyorsan M7 çok daha üstündür Zenfone'a göre fakat resimlerin büyük olmasını ve yakınlaştırdığında daha az bozulmasını istiyorsan kamera konusu M8'de dahi sıkıntı. Kalite'de sıkıntı yok tabi. Alüminyum kasa ve kaliteli hoparlör de cabası. Sense arayüzünü saymıyorum bile, oohoo sen One al One :D

HTC daha mantıklı bir seçim gibi duruyor. Kamera çok önemli değilse ve büyük ekran istemiyorsan (Sonuçta Zenfone 6'' ama çözünürlük çok düşük.) HTC. Kamera önemliyse ve büyük ekran istiyorsan (Çözünürlük çok düşük ama) ASUS.

Kesinlikle M7 daha iyi. Şu kamera olayına neden takıyorsunuz anlamıyorum ki, 4 mp olduğuna neden bakıyorsunuz, o telefonun kamerası bile özel, Ultrapiksel. :D Çok kaliteli çekiyor fotoğrafları. Ses kalitesi desen süper, arayüz desen o ayrı bir süper, telefonu masanın üstüne koyduğunda bile süper duruyor yani. MC5 bile oynanmıyor Zenfone'de. Ben atom'a para vermem, sen al babandan M7'yi, sonrada sıfırla ve keyfine bak. :)

Bence M7'i al. Hem Beatsaudio var hem de cebinden 5 kuruş çıkmayacak.Ultrapiksel olayı seni endişelendirmesin gayet güzel fotoğraflar çekiyor. 2 GB Ram+S600 seni 1 - 1,5 sene götürür.Hem zaten HTC'nin malzeme kalitesi ortada (y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı