Htc One M8 "vs" Samsung Galaxy S5

Raşit Sayı

Hectopat
Daha fazla  
İyi Günler Technopat ekibi ve kullamıcılar ben yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Htc One M8 Gray 32 Gb'yle Samsung Galaxy S5 32Gb Siyah arasında kaldım telefona root atıcam ve çok fazla pil yiyen şey yapıcam hata teamviewer ile bilgisyarlara bile bağlanıcam. Hangisini önerirsiniz. Şimdiden iyi günler. Technopat ekibi yanıtlarsa içim daha rahat eder?

Ben bizzat istanbul'da M8'i ilk alanlardan olarak 2 ay kullanıp 2014 smart tv karşılığında verdim yani o derece memnun değildim telefondan hele kamerası vay efendim çift kamera teknolojisiymiş vs. vs. Tek kelimeyle "YAKLAŞMA"

Son düzenleme:
Ben bizzat istanbul'da M8'i ilk alanlardan olarak 2 ay kullanıp 2014 smart tv karşılığında verdim yani o derece memnun değildim telefondan hele kamerası vay efendim çift kamera teknolojisiymiş vs. vs. Tek kelimeyle "YAKLAŞMA DOSTUM"
tşk dostum birde teknopat ekibi söylesin s5 kesin hatta 128 gb ye yükseltirim

Raşit samimi söylüyorum S5'e yaklaşma bile. 2200 tl para vericem ve uyduruk bir plastik alıcam, tabikide hayır. Ben şahsen Z2 ya da G3 arasında kalıyorum hep ama G3'ün tasarımı hoşuma gidiyor. Bence Z2. Seçim senin :) Sözlerime şunu da eklemeliyim, su geçirmez ve sağlam bir telefon istiyorsan Z2, Büyük ekran iyi çözünürlük ve metal tasarım diyorsan G3.
Z2 3 gb ram
G3 2 gb ram
Z2 3200 mAh pil
G3 3000 mAh pil
Z2 20.7 mgp kamera
G3 13 mgp kamera

Son düzenleme:
Raşit samimi söylüyorum S5'e yaklaşma bile. 2200 tl para vericem ve uyduruk bir plastik alıcam, tabikide hayır. Ben şahsen Z2 ya da G3 arasında kalıyorum hep ama G3'ün tasarımı hoşuma gidiyor. Bence Z2. Seçim senin :) Sözlerime şunu da eklemeliyim, su geçirmez ve sağlam bir telefon istiyorsan Z2, Büyük ekran iyi çözünürlük ve metal tasarım diyorsan G3.
Z2 3 gb ram
G3 2 gb ram
Z2 3200 mAh pil
G3 3000 mAh pil
Z2 20.7 mgp kamera
G3 13 mgp kamera

kadeş g3 32 gb de 3gb ram var 16 gb de 2 gb ben 32 lik alacağım alrsam

Z2 3 gb ram
G3 2 gb ram
Z2 3200 mAh pil
G3 3000 mAh pil
Z2 20.7 mgp kamera
G3 13 mgp kamera

20 13 mp lere gerek yok çünkü lens önemli g3 te lazer odaklama var .

Biraz bekle bence. G3 yeni çıktı daha. Sorunları var mı, kullananlar memnun kalacak mı bir bak. Z2 ile G3 arasından ona göre bir tercih yaparsın sonra.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı