HTML, CSS, JS nasıl öğrenilir?

Aslan Kedi

Decapat
Makaleler
1
Ben yazılım öğrenmek istiyorum. Mobil oyun yapıp para kazanmak istiyorum. YouTube'da izlediğim bir yazılımcı başlangıçta HTML, CSS, JS öğrenmek gerektiğini söyledi. Bunları nereden öğreneceğimi bilmiyorum. YouTube'da doğru düzgün bir şey bulamadım. Tek bir yerden başından sonuna kadar öğrenebileceğim bir oynatma listesi veya başka bir yol söylerseniz sevinirim.

Mobil oyun yapmak için o dilleri öğrenmenize gerek yok ancak illaki onları öğrenmek istiyorsanız YouTube'da onlarca kaynak var. Kendiniz bulmalısınız, bizim atacaklarımız hoşunuza gitmeyebilir. Aynı zamanda github üzerinden kaynakları bol bol inceleyin.
YouTube üzerindekiler baştan sona değil. Ortasında bir yerde anlatmayı bırakmış mesela.

YouTube üzerindekiler baştan sona değil. Ortasında bir yerde anlatmayı bırakmış mesela.
Zaten baştan sona bir şeyi kaynağa bağlarsanız öğrenemezsiniz, sadece bir süre kafanızda kalır. Başındaki birkaç videoyu izleyerek mantığı oturtun, ardından açık kaynaklı ve basit projeleri inceleyerek kendiniz yapmaya çalışın. Bilmediğiniz kodları araştırın, öğrenin.

Hocam Yakın Kampüsün HTML ve CSS dersleri var YouTube'da ben onlarla öğrenmiştim. Tabii bunlarla sınırlamayın kendinizi kitaplar alın bu konuda çok yardımı oluyor ayrıca bu siteye de bakmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı