HTML ile web sitesi kodlama

Javascript'le bilgisayar hacklemeyi nasıl düşünüyorsun? Ayrıca CSS tek başına kullanılacak bir şey değil. Şu eğlenceli bu eğlenceli değil diye kıyaslayamazsın. Web site yapacaksan oturup HTML, CSS, Javascript hepsini öğreneceksin. Seçim hakkın yok.
Zararlı bir kod yazabilirsin. Siteye giren kurban eğer bir güvenlik programı kullanmıyorsa browser açıklarından yararlanabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zararlı bir kod yazabilirsin. Siteye giren kurban eğer bir güvenlik programı kullanmıyorsa browser açıklarından yararlanabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yıl 2000 başları olsaydı böyle şaka programları yapabilirdin. Artık hiçbir tarayıcı bunlara izin vermiyor.

YouTube'a gir yakın kampüs html/css derslerini izle (playlist vardır) sonrada JavaScript derslerini ve en son html5/css3 derslerini izle orta seviye biliyor olacaksın.
Bir çok kaynak var isteyen baksın.

Prototurk, yazılım bilimi, bilgisayar kavramları ve kablosuz kedi görebileceğiniz en iyi Türkçe yazılım kaynaklarıdır.

O kanalı ben de yeni öğrendim baktım güzel gibi hangisini izleyecekseniz onu izleyebilirsiniz yakın kampüsü bitirdim prototurk ü de izleyeceğim.

bunu 2 ayda izlediğim videolarla yaptım int cafede 2 saatde yaptım :D hiç düşünmedne uğraşmadna yaptım sadece 2 ay html izledim okadar biraz daha uğraşsam daha kalitelilerini yapabilirim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı