HTTP olan siteye girmek zararlı mı?

Gecmisi temizle dun verilerle birlikte son saat ve gun olarak. Yeterli. Opera vpn ve özel sekme ile girdiysen zaten kapatip acinca operayi hepsi siliniyor otomatik olarak.

Gecmisi temizle dun verilerle birlikte son saat ve gun olarak. Yeterli. Opera vpn ve özel sekme ile girdiysen zaten kapatip acinca operayi hepsi siliniyor otomatik olarak.
Temizlemedim ama sorun olur mu? Sitelere girdikten sonra Yandex'i silmiştim direkt. Özel sekme değildi. Secure VPN diye bir VPN ile girdim. Sorun olacak mıdır ki yine?

Olmaz dostum. Cok kafayi takiyorsan boyle seylere. Norton Security Standart aliralsin yillik 70 liraya, icinde firewall da var. Kafana takmana gerek kalmaz boyle seyleri.

Olmaz dostum. Cok kafayi takiyorsan boyle seylere. Norton Security Standart aliralsin yillik 70 liraya, icinde firewall da var. Kafana takmana gerek kalmaz boyle seyleri.
Çok takmam aslında fakat merak ettim bu sefer. Sorun olmayacaksa yine sıkıntı yok hocam.

Yandex'de oturum bile açmadım kendi hesabımda. Direkt yüklüydü arayıp tıkladım işte HTTP olan birkaç sitelere sonra sildim.

Son olarak bu antivirüs programlarını silsem sorun olmaz değil mi. Taramayı yaptım sonuçta.

Son düzenleme:
Sitenin ne olduğuna göre değişir. HTTP olan veya hiç sertifikası olmayan siteler illa zararlı olacak diye bir şey yok!

Sitenin ne olduğuna göre değişir. HTTP olan veya hiç sertifikası olmayan siteler illa zararlı olacak diye bir şey yok!
Malum site :D

Sistem kaynaklarini cok tukettigini dusunmuyorsan kalmasinda sikinti yok.
Ondan değil de deneme sürümü etkin şuan ikisinde de. Para ödemeyeyim diye.

Sitenin ne olduğunu söylememişim ama malum site hocam yine sorun olmaz dediğiniz gibi herhalde.

Sitenin ne olduğunu söylememişim ama malum site hocam yine sorun olmaz dediğiniz gibi herhalde.
Değil mi hocam sorun olmaz. Bahsetmedim siteden çünkü. Belki önemli etkendir.

Değil mi hocam sorun olmaz. Bahsetmedim siteden çünkü. Belki önemli etkendir.
O hâlde sorun yok evet fazla abarttım. Teşekkürler hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı