Huawei P40 Lite alınır mı?

Beklemedeyim uygun bir ilan denk gelirse değerlendireceğim fakat oturduğum ilden mı kaynaklı bilmiyorum fakat saçma bir şekilde yüksek ikinci el piyasası.

Umarım denk gelir.

Yok amirim sahibindende bakın isterseniz ilanlara temiz yurt içi get ile uygun cihaz bulursanız paylaşın lütfen bende değerlendiririm en azından benim bulunduğum ilde yok.

Ben telefoncudan aldım 4500e telefoncuları da gez.

Huawei'nin üst modelleri için 2000-3000 arası bütçe arttırmak gerekiyor maalesef.

Hocam bende P Smart 2021'den geçtim Xiaomi'ye ilk 2 3 gün alışamıyosunuz sonra rahat geliyor 1 ay oldu ben alalı.

Yurt dışıdır o. Yurt dışı almayı planlamıyorum.

Marka takıntım yok fakat Huawei arayüzü daha stabil olduğunu düşünüyorum.

Yok hocam yurt dışı değil IMEI vs hepsi birebir kayıtlı kutu faturalı aldım. Kutudaki IMEI ile telefonun imeiside uyuyor e-Devlet'te orijinal olarak gözüküyor IMEI'yi girdiğimde.

Yok hocam yurt dışı değil IMEI vs hepsi birebir kayıtlı kutu faturalı aldım.

Hepsini kontrol ederek aldım.

İkinci eldir o zaman sıfır yurt içi cihazı o fiyata bulduysanız iyi almışsınız.

İkinci el temiz kullanılmış hocam herhangi bir kırık çatlak yoktu ekran orijinaldi
6 7 aylık bir cihazmış satıcının söylediğine göre önceki sahibi model yükseltmek için değiştirmiş hoparlörü olsun ahizesi vs hepsi saat gibi tıkır tıkır çalışıyor AMOLED ekran kendini belli ediyor dokunmatikte bir problem yok.

Yurtiçi.

Her zaman Yurtdışı almıyorum. Arada yurtiçi yakalıyorum.

Tavsiyem şöyle hocam. Sahibinden'e girin her gün. Bütçeniz ile yaşadığınız şehiri filtreleyin. Sıralamayı en yeni ilanlar yapın. Böyle güzel telefonlar düşürebilirsiniz. Bazı telefonlar gününde alınıyor. Mesela benim aldığım mi note 10 lite dünün ilanıydı. Adama 4'te yazdım okeyleştik akşam 7'de aldım cihazı.
Hocam redmi note 10s satan kişi xiamio türkiye 2 yıl garantili 3 haftalık cihaz diyor 3750TL'ye alınır mı?

Belki almak isteyen olursa diye Huawei P40 Lite ile ilgili açıklama yapacağım. Evet GSM yok bu yüzden gspace indirdim. Bana reklam çıkıyor falan demişsiniz. 3 aydır 1 tane reklam çıkmadı bana ayrıca Google uygulamalarında sorun yaşamıyorum tek sorun yaşadığım uygulama PUBG ve sorun yaşama sebebim Gspace'den indirince ban yiyorsun bu yüzden App Galery'den indirmen gerekiyor ve sadece Twitter veya Facebook'tan giriş yapabiliyorsun. Performansa gelecek olursak bu güne kadar hangi uygulamayı indirdiysem en ufak bir kasma olmadı ve yazılımsal hiçbir sorun yaşamadım(güç düğmesine bastıktan sonra telefonun uyku moduna geçip hemen kilit ekranına atması dışında). İnternet çekiş vs çok iyi hat interneti 150 Mbps'yi geçebildi. Kamerayı kötüleyenler de olmuş. Ben (telefon çok pahalı değilse) hangi telefonla karşılaştırdıysam kamerası her telefondan daha iyi, ön ve arka dahil. Şarj problemi yok beni 1 gün idare ediyor ve 30 dakikada tam şarj verebiliyor. Ben telefonu ikinci el 2500 TL'ye aldım ve şunu biliyorum ki bu fiyata daha iyi bir telefon alınamazdı. Bazıları 4000 TL bandında söylemiş ama zaten o kadar bütçem olsaydı bu tartışmayı başlatmazdım çok iyi bir telefon bulmuştum. Diyeceklerim bu kadar sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı