Huawei P40 Lite alınır mı?

Peki internetten APK olarak Play Store indirip ondan indirsem nasıl olur?

Hocam onu da denedim uygulama direk beyaz ekranda atıyor (bütün gereken her şeyi indirdim) belki Custom ROM kullanabilirsiniz ama ne kadar güvenlidir bilmiyorum (Custom ROM'lar hakkında herhangi bir bilgim yok) hocam şu an kullandığınız telefon nedir acaba onunla beraber takasa girip daha iyi bir şeyler alabilirsiniz.

Google servisleri gerekli değil. Her şeyin alternatifi var.
Telefona gelecek olursak önermiyorum. Azıcık daha koyarak nova serisini tercih edebilirsiniz.

2. el alacağım bütçe 2500 TL.
2500 TL'ye ben 2 haftadır arıyorum bulamadım bulursanız alınabilir bence ben fiyat performans ve temizlik olarak daha iyisini bulamadım ikinci elde
Azıcık daha koyarak nova serisini tercih edebilirsiniz.
Nova 5t modeli bile 4000TL bandına satılıyor ikinci elde azıcıkdan kastınız 1500-2500 Tl arası ise tabi ki diğer modeller daha mantıklı olucaktır.

GSpace yükledim, GSpace'e Google play hizmetleri yükledim. Google Play Games Girişli oyunlarıma oradan giriyorum ben. Hiç reklam çıktığını görmedim. Ayrıca sadece 2 oyuna falan GSpace ile giriyorum. Bankacılık vesaire bir sürü uygulamam var. Bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım.

Öncelikle merhaba,
Uzun süredir araştırıyordum hangi telefon alacağımı P40 Lite buldum ama bazıları çöp derken bazıları harika diyor. Bu yüzden arada kaldım. Kullanan var mı? Neden almalıyım ya da neden almamalıyım söylerseniz sevinirim.
Ayrıca bu Google uygulamaları muhabbeti sorun çıkarır mı ben oyun indireceğim zaman App Store'dan mı indireyim yoksa gspace uygulamasından Play Store indirip onun vasıtasıyla mı oyun indireyim?

Alınmaz.

Google servisleri yok, stereo hoparlör yok, arka ve ön kamera fotoğraf kalitesi vasat, video performansı berbat, ekran kalitesi ortalama. Bu cihazı almak için ciddi bir sebep düşünüyorum ama her ne hikmetse bulamıyorum.
Tamamda hocam güncel alternatifi yok varsa lütfen önerin alternatifi olarak redmi 9t en ucuz 3000tl bandında ilanlarda onlarda temiz olmuyor. Stereo hoparlör, video performansı ve google hizmetleri konularında katılıyorum fakat kamera konusunda katılmıyorum fena değil bence kamerası, onun dışında arayüzünün akıcı olacağını düşünüyorum. Gönül isterdi ki daha iyi cıhazlar alalım fakat ikinci el piyasası da bozuldu absürt absürt fiyatlar yazıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı