Huawei P40 Lite alınır mı?

Alınır, fakat almadan önce Redmi Note 9S 128gb ve Realme 6 Pro modellerine de bakmanızı öneririm. 3 ü de çok iyi cihazlar. Tamamen tercih meselesi.

Kirin 810 her ne kadar segmentinde en güçlü çipsetlerden biri olsa da önerim Realme 6 Pro.
Ekran ve kamera olarak daha iyi, performans olarak daha zayıf. 90 hz ekranı olduğundan yaptığınız her işlem günlük hayatta daha akıcı hissettirecektir. Güncelleme konusunda da daha iyi diye biliyorum.
P30 Lite yerine, yine Huawei alacaksanız Nova 5T bakın. Performans ve kamera olarak daha iyi.

Mate 10 Lite'ı iki sene boyunca kullandım. Üst modellerine gelen güncellemeler lite serilerine hızlı dağıtılmıyor. Güncelleme takıntınız varsa almanızı önermiyorum.
Hiç bir zaman telefonumu güncellemedim (Galaxy J4)
Kirin 810 her ne kadar segmentinde en güçlü çipsetlerden biri olsa da önerim Realme 6 Pro.
Ekran ve kamera olarak daha iyi, performans olarak daha zayıf. 90 hz ekranı olduğundan yaptığınız her işlem günlük hayatta daha akıcı hissettirecektir. Güncelleme konusunda da daha iyi diye biliyorum.
P30 Lite yerine, yine Huawei alacaksanız Nova 5T bakın. Performans ve kamera olarak daha iyi.
Realme 6 Pro'da iyiymiş haklısın

Yeni konular

Geri
Yukarı