Huawei P40 Lite alınır mı?

Ustam sizde iyi fiyatlardan alıyorsunuz maşAllah ben bakmıştım o modelede 4binden aşağı yurtiçi cihaz yoktu şimdi yine baktım yine aynı durumda.
Vallahi hocam çok iyi denk getiriyorum size de öyle bir şans denk gelse.

Dosya Ekleri

• IMG_20230128_205208.jpg
    IMG_20230128_205208.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 26
Ben hocam Redmi Note 10s i 4500e aldım bence biraz daha bekleyip daha iyi bir model alın daha uzun ömürlü olur.
Beklemedeyim uygun bir ilan denk gelirse değerlendiricem fakat oturduğum ilden mı kaynaklı bilmiyorum fakat saçma bir şekilde yüksek ikinci el piyasası.
Vallahi hocam çok iyi denk getiriyorum size de öyle bir şans denk gelse.
Umarım denk gelir.
Mi Note 10 Lite için normal bir fiyat.
Yok amirim Sahibindende bakın isterseniz ilanlara temiz yurtiçi Get ile uygun cihaz bulursanız paylaşın lütfen bende değerlendiririm en azından benim bulunduğum ilde yok

Beklemedeyim uygun bir ilan denk gelirse değerlendiricem fakat oturduğum ilden mı kaynaklı bilmiyorum fakat saçma bir şekilde yüksek ikinci el piyasası.

Umarım denk gelir.

Yok amirim Sahibindende bakın isterseniz ilanlara temiz yurtiçi Get ile uygun cihaz bulursanız paylaşın lütfen bende değerlendiririm en azından benim bulunduğum ilde yok
Yurtdışı bir cihaz için.

Yurtdışı bir cihaz için.
Yurtiçi.

Her zaman Yurtdışı almıyorum. Arada yurtiçi yakalıyorum.

Tavsiyem şöyle hocam. Sahibinden'e girin her gün. Bütçeniz ile yaşadığınız şehiri filtreleyin. Sıralamayı en yeni ilanlar yapın. Böyle güzel telefonlar düşürebilirsiniz. Bazı telefonlar gününde alınıyor. Mesela benim aldığım mi note 10 lite dünün ilanıydı. Adama 4'te yazdım okeyleştik akşam 7'de aldım cihazı.

Sorun bütçe zaten. Bu adam 1 aydır telefon kovalıyor. Bütçesi artsa uğraşır mı?

O zaman önerim şudur, bazı uygulamalarda Google servisleri olmadığı için hata veriyor açılmıyor. Onun dışında batarya, ekran, kamera vb olarak güzel. Şu an sanırsam EMUI 12 kullanıyor ileride yazılım sıkıntısı çeker mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı