Huawei vs iPhone

Rev3nge

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 'Huawei P20 Lite' kullandıktan sonra 'Huawei P30' marka modelli telefona geçiş yaptım, fakat resimlerde çok fazla ışık alıyor gözüme öyle çarpıyor, mesela araba sürerken snap attığımda araçtaki hız ivmeleri ışıktan dolayı gözükmüyor, iPhone daha az ışık alıyor daha net güzel resimler çekebiliyor ya da ben öyle sanıyorum, kısa bir süre içinde 'iPhone'un', 'XS ya da 'XR' modeline geçmeyi planlıyorum, düşüncelerinizi alabilir miyim konuyla alakalı, teşekkürler.

Ben de 7 plus telefondan p30 a geçtim. İphone dan daha çok sevdim. Eşimde 11 var bana artık kullanışlı gelmiyor.Dediğiniz konuda ben sorun yaşamadım ama snap falan atmıyorum

Merhaba.
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki çoğu telefon markarsı ışık gücünü arttırarak fotoğraf kalisini yüksek gösterme niyetinde. Yada megapikseli yüksek tutup "ben daha kaliteli fotoğraf çekiyorum" izlenimi yaratmakta. Ancak doğru olan şudur ki, önenli olan megapiksel ve ışık gücü değil. Tamamen mercek kalitesidir. İPhone sevmeyen biri olarak net söylüyorum ki İphone mercek kalitesi çok iyidir.
Sonuç olarak; eğer profesyonele yakın fotoğraflar çekmek istiyorsanız İPhone tercih edebilirsiniz.

İyi günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı