Huawei Watch GT 3 SE alınır mı?

Ben 3993 TL'ye Amazon'dan Watch 5 44mm grafit rengini aldım. Wi-Fi konum NFC Bluetooth vs hepsini aynı anda açarsanız 12 saatte şarjı tak diye hiç kullanmadan 0'a düşüyor. Eğer oyun oynarsanız 6 saatte bitiyor şarjı. Ama 16 GB depolama hiçbir şekilde dolmuyor. O konuda çok iyi. Ne amaçla kullanacaksınız. Şarjı oyun oynamazsanız ve Wi-Fi kapalı ise 1 günü rahat çıkarıyor fakat 2 gün zor. Ama Wi-Fi Bluetooth vs her şeyi kapatıp, her saniye yaptığı stes ve nabız ölçümünü de kapatırsanız 2 gün rahat gider. Parlaklığı çok fazla de ekranı çok kaliteli.

Oyun vs oynamam ki telefonda da oynamıyorum zaten spor için gelen mesajları kontrol etmek için her an çalışırken telefonu cebimden çıkarmak istemiyorum açıkçası sürekli Bluetooth açık kalacak.

Oyun vs oynamam ki telefonda da oynamıyorum zaten spor için gelen mesajları kontrol etmek için her an çalışırken telefonu cebimden çıkarmak istemiyorum açıkçası sürekli Bluetooth açık kalacak.

Sürekli nabız ve sürekli stres ölçümü de şarjı biraz etkiliyor. Ama 1 günü rahat çıkarır diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı