Hüseyin Nihal Atsız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vatan, millet, Sakarya falan ne gerek var ya bunlara? Yok Turanı kuralım yok şu ülkeyi alalım nedir derdiniz? Aylık 360$ çalışıyorsun Türko, demokrasi ve insan haklarına saygıda en son ülkelerdeyiz bütün Türk devletleri böyle. Milliyetçilikmiş, Türkçülükmüş senin neyine? Bu tarz düşünceler bana göre çağdışı ve barbarcadır.
Bu yine de planlamak için engel değil.
buyurun hocam Nihal ATSIZ'ın bizzat sözü.

Evet daha büyük yazılsa daha büyük yazarım. Çünkü Başbuğ ATSIZ ve TÜRK ırkı kutsaldır.

Evet daha büyük yazılsa daha büyük yazarım. Çünkü Başbuğ ATSIZ ve TÜRK ırkı kutsaldır.

Hahahaahha. Hocam Atsız TÜRK ırkından olmayan herkesin Türk'e bir hayrı olmayacağını biliyordu. Pekte haksız çıkmadı.

Hahahaahha. Hocam Atsız TÜRK ırkından olmayan herkesin Türk'e bir hayrı olmayacağını biliyordu. Pekte haksız çıkmadı.

Hayır bunun için açmadım, az zahmet edip okursanız linç yeme pahasına açtığımı okursunuz.
Tam sizi savunacaktım ırk ve bir yazarın kutsallığından bahsettiğin an patladım. Tüm ırklar kutsal. Türklüğün ekstra hiçbir ırka üstünlüğü yok. Hepimiz Tek soydanız. İster darwimnci olun ister islamcı.

Bak bak teoriye bak. Yok aslında ben Mars'taki Türk kolonilerinden geliyorum. Malum Atsız'ın Türk'ün Türkten başka dostu yoktur felsefesine gönül verip geldik Dünya'ya ama Marstaki Türkleri kastetmiyormuş. Karın ağrım o yüzden aslında. 😔
Boşver dostum. Vatanseverliği ırkçılık ile karıştıyorlar. Bunlara laf anlatamazsın.

Atsız ucubesini sevmemek = Türk düşmanı olmak değil mi? En yakın zamanda bir doktora görünün. Akli dengeniz yerinde değil sanırsam.
Dostum sende de aşırı alınganlık durumları sezdim şuan. Bu tarz yorumları yapanların hep ortak noktaları var. Sosyal medyada bu forum yada başka siteler olsun, bir kere bile ırkçılık yapmadım. Yorum dahi yazmam normalde. Bu konuda küfür edilmiş diye yorum yazmak istedim ama olay başka yerlere geldi. Bu konu hoşuma gitti ama. Sıradaki yorumunu bekliyorum.

Atsız ucubesini sevmemek = Türk düşmanı olmak değil mi? En yakın zamanda bir doktora görünün. Akli dengeniz yerinde değil sanırsam.
Aklı dengem gayet yerinde. Ancak Türk devletlerinin birliğini savunan, komünist ve sosyalist düşüncelere karşı bir savaş veren ATSIZ'a en azından saygı duymayanları anlamıyorum.

Sanki biraz abartıyor gibi. Bu kadar kasmaya gerek yok diye düşünüyorum özellikle vasiyeti okuduktan sonra nedense bir gülme geldi. Ama severim kendisini.
Hocam benim vasiyetnamemi de okur musunuz? Bence benimki daha güzel.

Ey ogul,

İçerideki düşmanlarımız: Islak terlik, dışı bantlanmış kumanda, elle lehimlenmiş modem kablosu, tüylenmiş eşofman.

Dışarıdaki düşmanlarımız: Caciki, baklavaki, kokoreçi.

Bence aynı seviyede kayda değer, aynı seviye ciddiye alınması gereken görüşler. Özellikle dışı bantlanmış kumandaya dikkat.

Aklı dengem gayet yerinde. Ancak Türk devletlerinin birliğini savunan, komünist ve sosyalist düşüncelere karşı bir savaş veren ATSIZ'a en azından saygı duymayanları anlamıyorum.
Komünist ve sosyalist düşüncelere Atsız neden düşmandır ? Komünistler Türk birliğini istemiyor mu ? Yoksa Türk komünistler Türkleri sevmiyorlar mı ?

Siz olayı yanlış anlamışsınız. Biz Türk birliğine, Türk'e karşı olan tüm ırklara karşı irkciyiz.
Öyle bir ırk yok ki hocam? Hangi milletin çıkıp Türkler keşke yok olsa dediğini gördünüz? Bakın kişiler bir millet değildir. Ben çıkıp Almanlar da çok rezil ırk keşke yok olsalar dediğimde tüm Türkler ırkçı olmuyor. Ya da siyasiler çıkıp da bunu diyorsa yine o millet Türk düşmanı olmuyor. Sözde Türk'ün Türk'ten başka dostu yok diyorsunuz ama deprem döneminde o laf ettiğiniz Yunan'lar bile bize yardıma gelip kucak açtılar bize. Atsız direkt ırkçıydı bunu savunmanız saçma. Sözde 30 40 tane milleti sevmiyordu bunların biri bile bize karşı nefret dolu değil. Geçti o dönemler artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı