HyperX Cloud 2 vs Razer BlackShark V2

Bütçe
700 TL

Atalay096

Centipat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta görüldüğü üzere bu iki kulaklık arasında kaldım ve Black Friday yaklaşmışken kulaklık alayım diyorum sizce hangisi alınmalı? PS4 üzerinde kullanacağım farklı önerilerede açığım ancak kaliteli bir şey olsun. Bütçe: 700.
Bu arada blackshark v2x de olur bütçeme hangisi uygun gelirse onu alacağım

Son düzenleme:
Hocam fiyat düşük diyorsanız Black fridayde güzel bir fiyata denk gelirse alacağım yoksa Rampage Fury X düşünüyorum ama 700 liraya daha iyileri var derseniz önerilere açığım.
Yok bütçe yeterli gayet sadece farklı alternatifleri düşünürdüm ben.

Sennheiser GSP 300
Corsair Void RGB Elite USB Premium 7.1
Kingston HyperX Cloud Revolver
Razer Kraken Tournament Edition Siyah 7.1
Asus Tuf Gaming H3 7.1

Buradaki önerilerin birkaçı 700 liradan ucuz ama oldukça güzel kulaklıklar. 7.1 olması şart değilse stereo olan süper kulaklıklarda var. Ki bunların bazıları da eğer isterseniz harici uygulamalarla 7.1'e çevrilebilir diye biliyorum.

Önerdiğiniz Razer Blackshark V2 da fena bir model değil ama kulaklıkları tutan teller pek sağlam değil deniyor.

Son olarak 700 liralık bütçenizi bence kesinlikle Rampage marka bir kulaklığa harcamayın derim.

Yok bütçe yeterli gayet sadece farklı alternatifleri düşünürdüm ben.

Sennheiser GSP 300
Corsair Void RGB Elite USB Premium 7.1
Kingston HyperX Cloud Revolver
Razer Kraken Tournament Edition Siyah 7.1
Asus Tuf Gaming H3 7.1

Buradaki önerilerin birkaçı 700 liradan ucuz ama oldukça güzel kulaklıklar. 7.1 olması şart değilse stereo olan süper kulaklıklarda var. Ki bunların bazıları da eğer isterseniz harici uygulamalarla 7.1'e çevrilebilir diye biliyorum.

Önerdiğiniz Razer Blackshark V2 da fena bir model değil ama kulaklıkları tutan teller pek sağlam değil deniyor.

Son olarak 700 liralık bütçenizi bence kesinlikle Rampage marka bir kulaklığa harcamayın derim.
Hocam asus, kingston ve razer alınabilir aslında bir değerlendireyim

V2'nin tellerinin üzerinde tepinilmediği sürece en ufak bir kırılma göremezsiniz.
Ayrıca V2 varken Corsair Void RGB Elite, Revolver, H3 gibi kulaklıklar alınmaz.
Arkadaşın seçeneklerinden Kraken ve GSP 300 alabilirsiniz, lakin isteklerinize bağlı bu biraz.
Yazılım ve yenilik amacıyla V2 alabilirsiniz, ped komforu ve ses yalıtımı gibi konular için GSP300 alabilirsiniz, ayrıca çok daha iyi bir mikrofonu var.
Cloud II'ye elinizi dahi atmayın, artık o kulaklık alınmaz, hele ki bu fiyata.
GSP 300 (Stereo), V2 (7.1).

V2'nin tellerinin üzerinde tepinilmediği sürece en ufak bir kırılma göremezsiniz.
Ayrıca V2 varken Corsair Void RGB Elite, revolver, H3 gibi kulaklıklar alınmaz.
Arkadaşın seçeneklerinden Kraken ve gsp 300 alabilirsiniz, lakin isteklerinize bağlı bu biraz.
Yazılım ve yenilik amacıyla V2 alabilirsiniz, ped komforu ve ses yalıtımı gibi konular için GSP300 alabilirsiniz, ayrıca çok daha iyi bir mikrofonu var.
Cloud II'ye elinizi dahi atmayın, artık o kulaklık alınmaz, hele ki bu fiyata.
Gsp 300 (stereo), V2 (7.1).

Hocam yazılımla işim yok PS4 üzerinde Kraken işimi görüt diye düşünüyotum.

Yeni konular

Geri
Yukarı