HyperX Cloud Alpha s düşük ses sorunu

• Konuyu başlatan edgawm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 12B
Hocam uğraşmayın boşuna. Hyperx bilerek öyle üretti ses kartını. Kulak sağlığına zarar vermeme amacıyla üretildi bu yüzden düşük sesli alpha s kulaklıklar. Başka ses kartınız varsa onunla kullanabilirsiniz yoksa iade hakkınızı kullanın derim.

Hocam uğraşmayın boşuna. Hyperx bilerek öyle üretti ses kartını. Kulak sağlığına zarar vermeme amacıyla üretildi bu yüzden düşük sesli alpha s kulaklıklar. Başka ses kartınız varsa onunla kullanabilirsiniz yoksa iade hakkınızı kullanın derim.
öyle yapıcam galiba. öneriniz var mı ?

Hocam cloud 2 kullanıyorum şuanlık fakat dip ses sorunu var. İade edip void elite denemek istiyorum bende şuan kararsızım piyasada kesin şunu al diyeceğim kulaklık yok.

Hocam cloud 2 kullanıyorum şuanlık fakat dip ses sorunu var. İade edip void elite denemek istiyorum bende şuan kararsızım piyasada kesin şunu al diyeceğim kulaklık yok.
Db si eksi kulaklığıma göre düşük o yüzden istediğim sesi alamıyorum galiba. Birde aşırı derece kulaklık baskı yapıyor alpha s. Kulaklarıma basınç yemiş gibi hissediyorum. Bende iade etmeyi düşünüyorum.
Void elite aldınız mı?

Son düzenleme:
Ben çok memnunum hocam. İnanılmaz rahat. Sesini de max %75-80 de kullanıyorum.
Fps oynuyorum. Örneğin Cs go da aldığım ayak sesleri vs. Az gibi geldi bana
Hocam ya size sorunlu bir tane gelmiş ya da bir ayarınız anlayamasam da yanlış. Ben de memnunum çünkü. Normalde %80 yeter normal birisine. Ben deli olduğum için %100'de kullanıyorum. Dediğim gibi sizinki sıkıntılı olabilir belki de.
Fps oynuyorum. Örneğin Cs go da aldığım ayak sesleri vs. Az gibi geldi bana

Hocam ya size sorunlu bir tane gelmiş ya da bir ayarınız anlayamasam da yanlış. Ben de memnunum çünkü. Normalde %80 yeter normal birisine. Ben deli olduğum için %100'de kullanıyorum. Dediğim gibi sizinki sıkıntılı olabilir belki de.
Merhabalar. 7.1 özelliğini açmadan ses seviyesi yeterli geliyor mu size?
Ben aldım. 7.1siz ses kalitesi iyi ancak seviye olarak aşırı düşük.
Eğer 7.1'siz ses seviyesinden memnun iseniz harhangi bir ayarlama vs ile mi oldu bu? Çözümünüz var mı?

Geri
Yukarı