Hyperx Cloud Alpha S vs Razer Kraken TE

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız gerçek 7.1 kulaklık.
Cloud Alpha ve Kraken TE arasından Kraken TE
Hocam ben o kulaklığa baktım. Fakat gerçek 7.1 olduğundan emin misiniz ? Sitesinde dahi sanal yazıyor.
Ayrıca sürücülere giden kablo zamanla aşınabilir seviyede gibi duruyor.

Hocam ben o kulaklığa baktım. Fakat gerçek 7.1 olduğundan emin misiniz? Sitesinde dahi sanal yazıyor.
Ayrıca sürücülere giden kablo zamanla aşınabilir seviyede gibi duruyor.

Bana da kullanan bir arkadaşım gerçek 7.1 demişti. Ve kullanan arkadaşıma sorduğumda 7.1'in çok iyi olduğunu söylemişti.

Şimdi sitesinden baktım da gerçekten sanalmış ama özellikleri gayet iyi.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız gerçek 7.1 kulaklık.
Cloud Alpha ve Kraken TE arasından Kraken TE.
Hocam bizde yayılan bir Söylenti bunun gerçek 7.1 oluşu. Aslında 2 sürücü bulunmakta 7 değil.
Hocam asıl olay ses kartında. Ses kartı sayesinde THX oluyor. Ayrıca kulaklıkta soğutma pedleri bulunduğundan terletmiyor bende.
.
Ses kartınız iyise dediğim model Alpha S. Yanında gelen ses kartı biraz kalitesiz.
Hocam te çok sağlam bir kulaklık. Kaç kez düşürdüm ne bir çizilme ne bir yamulma. Tamamen metal kalitesini belli eden bir kulaklık.
Aynen hocam ancak kulak padleri soğutma jeliyle bile terletiyor.
Hocam benim genel alış amacım oyun. Sonradan biraz 7.1 gibi ses kalitesine kaymış olsada. Steam Pubg konusunda beni üzmeyecek bir kulaklık arayışındayım. Gördüm ki bu segmentte beni bu tür konularda çok üzecek bir kulaklık yok. Çünkü oyun Stereo destekliyor. Benim şu an ki amacım kulağımı ağrıtmayacak , terletmeyecek ve uzun kullanım imkanı sunan bir kulaklık olacak. Yani ben pc başında oturunca 6-7 saatte 3-4 kere kalkıp bir mutfağa uğrayan , su içen birisiyim. Kulak ağrıtma konusunda çok sıkıntı yaratırsada iade ederim diye düşünüyorum. Sonuçta bu benim hakkım öyle değil mi ?
Ozaman TE sorun olmayacaktır hocam. 10 dakikalık molalarla halledersiniz işi. TE alın geçin.

Son düzenleme:
Hocam bizde yayılan bir.

Ses kartınız iyise dediğim model Alpha s. Yanında gelen ses kartı biraz kalitesiz.

O Zaman'te sorun olmayacaktır hocam. 10 dakikalık molalarla halledersiniz işi. Te alın geçin.

Evet hocam te alabilirsiniz. Te iyidir ve üzmez. 12 saat kesintisiz takmadığında ağrıtmaz. Bende arada sırada Valorant giriyorum ve gerçekten nereden geldiğini anlayabiliyorsunuz. Ses kartının kalitesi iyi bence. Ses kartı olmadan THX olmuyor.

Hocam bizde yayılan bir Söylenti bunun gerçek 7.1 oluşu. Aslında 2 sürücü bulunmakta 7 değil.

Ses kartınız iyise dediğim model Alpha S. Yanında gelen ses kartı biraz kalitesiz.

Ozaman TE sorun olmayacaktır hocam. 10 dakikalık molalarla halledersiniz işi. TE alın geçin.
Hocam iade sonuçta hakkım değil mi ? Hepsiburada , n11 gibi sitelerden aldığımda koşulsuz iade edebiliyorum.

Hocam iade sonuçta hakkım değil mi? Hepsiburada, N11 gibi sitelerden aldığımda koşulsuz iade edebiliyorum.

Hocam iade edecek bir durum oluşacağını sanmıyorum. Bence kontrolcü gayet kaliteli ve güzel. Üstünden bass bile ayarlanabiliyor oluşu beni benden alıyor. Ayrıca üstünden oyun ve arkadaşlarının sesini bile ayarlayabilirsiniz. İnsandan insana farklıdır ama soğutma jeli olduğu için sizi terleteceğini sanmam.

Hocam iade edecek bir durum oluşacağını sanmıyorum. Bence kontrolcü gayet kaliteli ve güzel. Üstünden bass bile ayarlanabiliyor oluşu beni benden alıyor. Ayrıca üstünden oyun ve arkadaşlarının sesini bile ayarlayabilirsiniz. İnsandan insana farklıdır ama soğutma jeli olduğu için sizi terleteceğini sanmam.
Umarım hocam. THX teknolojisi güzel gibi duruyor. Ayrıca Razer uygulamasının oluşu. İkinci el ürün satıyorum. Bu hafta satarsam ürünlerimi alacağım direk.

Umarım hocam. THX teknolojisi güzel gibi duruyor. Ayrıca Razer uygulamasının oluşu. İkinci el ürün satıyorum. Bu hafta satarsam ürünlerimi alacağım direk.

Hocam kulaklık önerisi isteyen çoğu kişiye bu muhteşem kulaklığı önerdiğimiz için bir inceleme yapma vaktim geldi. Herkese aynı şeyi yazmaktan parmaklarım ağrıyor hocam. İsmi de neden Kraken'te tercih edilmeli. Neyse hocam hayırlı olsun tekrardan, ikinci el yasağım var. İyi satışlar.

Kraken TE kullandım bende bozulunca Razer markanın Blackshark V2 modelini aldım. İmkanınız varsa V2 alın çünkü konforu daha iyi TE'nin de konforu iyi benim pek kafamı ağrıtmamıştı ama kafa yapısına bağlı. V2 sesi çok daha dengeli bas ve tizleri çok dengeli. TE modeli bas ağırlıklı tizleri yok gibi bir şeydi ben gene bası fulleyerek bas ile ses kasıyordum :). XPG precog deneyin derdim ama sanki konforu çok iyi değilmiş gibi hissettiriyor. Bana kalırsa Alpha S ile V2 arasında seçim yapın derim konfor çok önemli değilse sizin için bence Precog'a şans verin derim.
XPG'de yazılımı olmaması sıkıntı aslında ve pedleri terletir gerçekten bu tarz ped kullanan müzik kulaklığım vardı terletiyordu baya yazın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı