HyperX Cloud Core Wireless alınır mı?

Bütçe
1200-1800

Barandk

Decapat
Daha fazla  
Mevcut kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık almak istiyorum. Şu anda kablolu olarak Corsair Void Elite USB'yi kablosuz olarak HyperX Cloud Core Wireless'ı düşünüyorum. Ama Core Wireless'ta CS ve Valorant gibi rekabetçi oyunlarda ses kasmada herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım onu merak ediyorum. Sizce hangisini almalıyım? Veya bu ikisinden başka bir kulaklık mı tercih etmeliyim? Core Wireless ses kasmada sıkıntı yaratır mı?

Mevcut kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık almak istiyorum. Şu anda kablolu olarak Corsair Void Elite USB'yi kablosuz olarak HyperX Cloud Core Wireless'ı düşünüyorum. Ama Core Wireless'ta CS ve Valorant gibi rekabetçi oyunlarda ses kasmada herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım onu merak ediyorum. Sizce hangisini almalıyım? Veya bu ikisinden başka bir kulaklık mı tercih etmeliyim? Core Wireless ses kasmada sıkıntı yaratır mı?

Bende şu an var ses kasma ve mikrofon konusunda sıkıntı yok aynı zamanda rahat ama anlamadığım bir şekilde sesi %10'dayken bile dip ses geliyor iade etmeyi düşünüyorum ama emin değilim. Aynı zamanda Razer Barracuda X'de kullandım o kulaklıkta ses kasma ve mikrofon konusunda iyi ama kafan ya da kulakların büyükse tercih edilmez.

Geri
Yukarı