Elektronik HyperX Cloud II Gun Metal 1.999 TL

Kafası büyük olanlara rahat değil, üstten çok baskı yapıyor bende de var gun metal rengi. Grisi uçar kaçar renk sevmeyene daha güzel.

Cloud 2 fiyatına göre çok iyi performans veriyor ancak uzun kullanımda hiç rahat değil. Ses olarak çok iyi evet ama BlackShark V2 X ya da hala aynı fiyatlarda dolaşıyorsa Arctis 3 öneririm.(baktım değilmiş)

Güzel indirim, değerlendirilebilir. Gun metal standart rengine göre gözüme daha çok hitap ediyor ayrıca.

ASUS TUF H1 Wireless kullanıyordum ortadan ikiye yarıldı ne yere düştü ne masaya sert bıraktım o kadar adi plastigi siz düşünün bir de kafama çok baskı yapıyordu sizce bu alınır mı? ( ek olarak kafada iz cıkarıyor mu bu mevzudan dolayı sürekli saç yıkamaktan bıktım) not: Anakartım ASUS ROG STRIX B550-F Gaming ses olarak tatmin eder mi?

ASUS TUF H1 Wireless kullanıyordum ortadan ikiye yarıldı ne yere düştü ne masaya sert bıraktım o kadar adi plastigi siz düşünün bir de kafama çok baskı yapıyordu sizce bu alınır mı? ( ek olarak kafada iz cıkarıyor mu bu mevzudan dolayı sürekli saç yıkamaktan bıktım) not: Anakartım ASUS ROG STRIX B550-F Gaming ses olarak tatmin eder mi?
Ses yonganız çok iyi ses kartlı bir kulaklık almayın kesinlike.

Bende yeni aldım sayılır ASUS ROG STRIX B650E-F modelini aldım. Henüz denemedim ama ROG kalite, sesleri iyidir anakartınızın kulaklığınız yanınızdamı çalışıyor mu şu an veya başka kulaklıkmı aldınız.

Kafada iz bırakıyor maalesef bende o sorunu yaşıyorum. Hatta kafanın üst kısmını yamultuyor.

Blackshark V2 biraz daha iyi bu konuda.

Bende yeni aldım sayılır ASUS ROG STRIX B650E-F modelini aldım. Henüz denemedim ama ROG kalite, sesleri iyidir anakartınızın kulaklığınız yanınızdamı çalışıyor mu şu an veya başka kulaklıkmı aldınız.
Çalışıyor bantladım kullanıyorum şuanlık ama degiştirmeyi düşünüyorum.

Ses yonganız çok iyi ses kartlı bir kulaklık almayın kesinlike.

Öneriniz var mı hocam bu bütçede.

Kafada iz bırakıyor maalesef bende o sorunu yaşıyorum. Hatta kafanın üst kısmını yamultuyor.

BlackShark V2 biraz daha iyi bu konuda.

Vallahi bıktım bu iz mevsusundan sürekli saç yıkamak zorunda bırakıyor , umarım buna bir çözüm gelir hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı