HyperX Cloud Orbit S nasıldır?

Başka bir konuda yazdığım yazı, buyurun.
70 dolar bandına alabileceğiniz en iyi kulaklıktır. 2015-2016 yıllarında piyasaya çıkmasına rağmen hem günümüzde hem de önceki yıllarda oyun için en çok tercih edilen kulaklıklardan olmuştur. Cızırtı sesi ise 7.1' de geliyor sanırsam ki oyuncuların çoğu oyun esnasında 7.1 kullanmayı tercih etmez genelde.

70 dolar bandına alabileceğiniz en iyi kulaklıktır. 2015-2016 yıllarında piyasaya çıkmasına rağmen hem günümüzde hem de önceki yıllarda oyun için en çok tercih edilen kulaklıklardan olmuştur. Cızırtı sesi ise 7.1' de geliyor sanırsam ki oyuncuların çoğu oyun esnasında 7.1 kullanmayı tercih etmez genelde.

2015-2016 zamanlarında kulaklığı, yayın sitelerindeki yayıncıların neredeyse %80 - %85'i kullanmıştı. Yayıncıların, kulaklığı ve markayı göz önüne çıkmasında büyük payı vardı. O yüzden insanların çoğu bu kulaklığı tercih etmişti. Ama insanların büyük bir çoğunluğunun kulaklığı tercih etmesinin de yine bir önemi yok.

Bu kulaklıkta 7.1'i kullanan insan sayısı oldukça az fakat yine de normal kullanımda dahi bir süre sonra cızırtı duyuluyor.

Arkadaşlar elime şimdi ulaştı. Bunu nasıl şarj ediyoruz? içerisinde 3 tane kablo çıktı, deneme yoluyla taktım ama anlayamadım.
Type-C to Type-C
Type-C to USB
3.5 mm jack

Arkadaşlar elime şimdi ulaştı. Bunu nasıl şarj ediyoruz? İçerisinde 3 tane kablo çıktı, deneme yoluyla taktım ama anlayamadım.
Type-C to Type-C
Type-C to USB.
3.5 mm jack.

Merhaba üründen memnun musun 2. el Arctis 9 düşünüyordum ama Arctis 9'u olan bir arkadaşım bu modeli çok övdü ve elinde 2 side varken arctise bakmadığını söyledi arada kaldım.

Merhaba üründen memnun musun 2. el Arctis 9 düşünüyordum ama Arctis 9'u olan bir arkadaşım bu modeli çok övdü ve elinde 2 side varken arctise bakmadığını söyledi arada kaldım.
Bende Arctis 9 yok fakat daha iyi olduğunu düşündüğüm Arctis Nova Pro Wireless ve Orbit S var. Sadece ses olarak bakarsan Orbit S çok daha iyi. Oyuncu kulaklığı olarak daha iyisi olduğunu sanmıyorum

Bende Arctis 9 yok fakat daha iyi olduğunu düşündüğüm Arctis nova Pro Wireless ve orbit s var. Sadece ses olarak bakarsan orbit s çok daha iyi. Oyuncu kulaklığı olarak daha iyisi olduğunu sanmıyorum.

Orbit s kablolu olmasından öte plastik yapısı biraz caydırıyor beni alıcı incelemelerinde düşük puan veren herkes kulaklığın tam kulak üstünden kırıldığını söylemiş.

Orbit s kablolu olmasından öte plastik yapısı biraz caydırıyor beni alıcı incelemelerinde düşük puan veren herkes kulaklığın tam kulak üstünden kırıldığını söylemiş.
Doğrudur, dikkatli kullanılmadığında kolayca kırılan bir Kulaklık yorumlardan ben de görüyorum bunu. Baz alındığı Audeze Mobius ve Penrose modellerinde de birebir aynı sorun var. Fakat bu konu Arctis ile kıyaslanıyorsa bir eksi değil zira Arctis dizaynı da aynı kırılma sorunlarına sahip.

Şu anda Arctis 9 kullanıyorum. Ses konusunda gayet memnunum fakat şöyle bir durum var.
Arctis 9 SS programı ile beraber çöp. Dolby Atmos ile kullanırsanız ses seviyesi muazzam artıyor ve ayak sesleri rahatlıkla duyuyorsunuz.
Olumsuz yanı ise; kulaklık donglesi çok sıkıntılı. Bilgisayar bazen görüyor bazen görmüyor. Kabloyu sök tak çapınca düzeliyor.
Orbit S ise üzerine 1 tane bile kulaklık tanımam. Son ses dinleme şansınız dahi yok o derece de sesi var.
Oyunlarda da çok güzel bir şekilde performans veriyor. Ses ve mikrofon şahane.
Olumsuz yanı ise; ağır kulaklık olduğu için belirli süre sonra ağrı yapıyor.
Ayrıca bu Orbit S sadece kablolu kullanabiliyorsunuz, kablosuz kulaklık değil.

Ve o arkadaş benim sanırım. Orbits alalı 2 ay oldu. Servisden yenisi geliyor. Sağ kupada poşet hışırtısı gibi ses gelmeye başladı.

Şu anda Arctis 9 kullanıyorum. Ses konusunda gayet memnunum fakat şöyle bir durum var.
Arctis 9 SS programı ile beraber çöp. Dolby Atmos ile kullanırsanız ses seviyesi muazzam artıyor ve ayak sesleri rahatlıkla duyuyorsunuz.
Olumsuz yanı ise; kulaklık donglesi çok sıkıntılı. Bilgisayar bazen görüyor bazen görmüyor. Kabloyu sök tak çapınca düzeliyor.
Orbit s ise üzerine 1 tane bile kulaklık tanımam. Son ses dinleme şansınız dahi yok o derece de sesi var.
Oyunlarda da çok güzel bir şekilde performans veriyor. Ses ve mikrofon şahane.
Olumsuz yanı ise; ağır kulaklık olduğu için belirli süre sonra ağrı yapıyor.
Ayrıca bu orbit s sadece kablolu kullanabiliyorsunuz, kablosuz kulaklık değil.

Bende 3 tane kulaklık vardı. Arctis 9 Cloud2 Wireless ve orbits. Arctis 9U sattım. Sadece mobilde kullandım. PC'de bana göre berbattı. Cloud2 Wireless pamuk gibiydi ama aradığım ses yoktu. Orbits i alalı 2 ay oldu. Hayatımda duyduğum en güzel sese sahip. Hatta FLAC dosyası olarak müzik dinlersen olayı bambaşka yere taşıyor. Lakin bir süredir sağ kupada hışırtı var çözemedim. Servise yazdım 2.si geliyor. Aldığım yere yazdım. Onarım istedim. İnşallah 2 tane olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı