Hyperx Cloud Orbit S nasıldır?

@first_fps Hocam tekrardan bişey sormak istiyorum Cloud Orbit S'nin deri kulak yastıklarından dolayı uzun süreli kullanımda sıkıntı yaşadınız mı terleme ve benzeri gibi problemler...

Asus rog strix go 2.4 hakkında düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar? Orbit ile bunun arasında kaldım. Bir yandan kablosuz olmasını istiyorum hem mobil hem pc için kablosuz özelliği olması çok iyi ama orbit kadar ses kalitesi yok diyorlar genelde kararsızım. Fiyatları da öyle ucuz ürünler değil alıp pişman olmak çok koyar.

Asus rog strix go 2.4 hakkında düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar? Orbit ile bunun arasında kaldım. Bir yandan kablosuz olmasını istiyorum hem mobil hem pc için kablosuz özelliği olması çok iyi ama orbit kadar ses kalitesi yok diyorlar genelde kararsızım. Fiyatları da öyle ucuz ürünler değil alıp pişman olmak çok koyar.

Orbit şuanda ses kalitesi olarak rakipsiz en iyisi...

10 gün önce Hyperx Cloud Orbit kulaklık aldım. Kulaklığın ses seviyesine bakmaksızın, kulaklık çalıştıktan itibaren sürekli bir hava üfleme sesi gibi "ssszz" şeklinde sesler geliyor. Acaba bu kulaklığın genel problemi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı