HyperX Cloud Silver İncelemesi

Hiç uzatmadan hemen yazmaya başlıyorum. ( Kulaklığın resimleri en alttadır.)
1. Alalı yaklaşık 1.5 - 2 ay oldu.
2. Deri pedleri bulunuyor ve kulağınızın şeklini aldığı için rahat yaklaşık 6 saat oyun oynadım ve kulağımda ağrıma yapmadı.
3. CSGO oyuncusuyum ve sesleri gayet iyi duyabiliyorum. Malzeme kalitesi olsun kaliteli ve seslerin nerden geldiğini ayırt edebiliyorum.
4. Şarkı deneyimi iyi. Basslar tizler orta seviyede, iyi denilebilir.
5. Mikrofonun sesi 100'deyken hafif cızırtı oluyor ben bunu 90'a çekiyorum ve cızırtı sorunu baya bi azalmış oluyor, yani mikrofonu gayet yeterli ve güzel.
6. 500 TL'ye itopyadan aldım, 5 günde geldi :(. Fiyatına değdiğini düşünüyorum, memnunum.
7. Lütfen SS Arctis 3'le ilgili yorumlar gelmesin çünkü SS Arctis 3, HyperX Cloud Silver'ın rakibi değildir.

IMG_20190630_130005.jpgIMG_20190630_125856.jpg

Arkadaşlar, kusura bakmayın da konuyu açan arkadaş kışkırtmak amacıyla, ahkam keser gibi Cloud Silver, Arctis 3'ün rakibi değil derse, benden de farklı bir yanıt alır. Nihayetinde insanlar bu ürünlere para veriyor ve zihinlerine yanlış bilgiler doldurmamak lazım.

Cloud Silver'ın rakibi Arctis 3 değil de Arctis Pro+ mı??

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda bırak Cloud Silver'ı, Cloud II ile Arctis 3'ün mikrofon kalitesi test ediliyor. Cloud II dahi mikrofon konusunda üstünlük sağlayamıyor. Eksik ve hazır bilgilerle yazmayın lütfen.

Cloud Silver, Arctis 5'i yerden yere vururmuş. Aynen, rüyasında neden olmasın? Daha Arctis 3'e karşı üstünlük sağlayamıyor o mantar mikrofonuyla :) Bari daha mantıklı bir kıyaslama yapın da inandırıcı olsun.

Son düzenleme:
Eksik ve hazır bilgilerle yazmayın lütfen.
Hazır bilgi değil, deneyim ile konuşuyorum. Denemediğim kulaklıklar hakkında yorum yapmaktan kaçınırım. İkisini de denemiş biri Arctis 3 daha iyi derse kulağından ve tarafsızlığından şüphe ederim.

Ayrıca videoda kutu açılımı ve mikrofondan başka bir şey yok. Cloud Silver'a ses kalitesi olarak rakip olabilecek bir kulaklık değil Arctis 3. Yanlış anlaşılmasın ürünü kötülemiyorum ama ses kalitesi olarak arada ciddi fark var. Tabi bu fiyata da yansıyor.

@Batuhan A.

Arctis 3'ü mikrofon kalitesi olarak daha Cloud II bile geçemiyorken, bu iddialar realiteden uzak kalıyor. Kulağıma mı inanayım, yoksa 500 TL etmeyecek kulaklığa mı? Önce mikrofonu düzgün yapsınlar. Zaten nedense herkes, her şeyi deneyimliyor bu memlekette. Biri de denemedim demez. Arctis 3'ün ses kalitesini gömüyorsun o da yetmiyor Arctis 5'e atlıyorsun. Amacın; ben ilk yorumda Cloud Silver'ı yerin dibine soktum diye, karşılık vermek. Neyse Kingston gitsin, RAM üretmeye devam etsin. Çünkü en başarılı olduğu alan orası.

Cloud 2 bile diyorsun Cloud 2/Cloud Silver/Cloud Core bunlar zaten aynı kulaklık. Nasıl Steelseries Arctis 3'e ses kartı ekleyip Arctis 5 diye satıyor, HyperX de Cloud Core/Cloud Silver'a ses kartı ekleyip Cloud 2 diye sattı zamanında.

Mikrofon kalitesi ile ses kalitesini nasıl bağdaştırdın orayı anlamadım. Ben denediğimi söyledim bunu sana kanıtlayamam, inanmak veya inanmamak sana kalmış.
Dostum mesajlarını düzenleyip durmazsan sevinirim, sürekli sayfa yenilemiyorum. Şansa gördüm şu an.

Kıyas olarak Arctis 5'i de kullandım ne var bunda? Ayrıca neden karşılık vereyim, yanlış konuşuyorsun yanlış anlaşılma olmasın diye araya giriyorum neyi gömersen göm yoksa beni alakadar etmez.

Son düzenleme:
Hyper cloud silver daha sağlam 500 tl eder tabiki hangi kulalıkda 53 mm sürücü çapı var %100 ses de bass ağırlıklı müzikde o gücü çok rahat anlıyosunuz. Aliminyum kısmı elinizi dokunduğunda çarpıyor ses bassdan. Ses kalitesi beklediğimden iyidi müzik performansı tatmin ediyor fazlasıyla. Ses sürücüleri hi-fi özellikli ve frekans aralığı 15-25.000 teknik özellikleri zaten hepsinden iyi . Konforu daha iyi en iyi özelliklerinden biri deri kulak pedleri sesi dışarıdan hiç almıyor. Dışarıya %100 de az veriyor kulaklığı çıkardığınızda max da hoparlör gibi zaten .

Hiç uzatmadan hemen yazmaya başlıyorum. ( Kulaklığın resimleri en alttadır.)
1. Alalı yaklaşık 1.5 - 2 ay oldu.
2. Deri pedleri bulunuyor ve kulağınızın şeklini aldığı için rahat yaklaşık 6 saat oyun oynadım ve kulağımda ağrıma yapmadı.
3. CSGO oyuncusuyum ve sesleri gayet iyi duyabiliyorum. Malzeme kalitesi olsun kaliteli ve seslerin nerden geldiğini ayırt edebiliyorum.
4. Şarkı deneyimi iyi. Basslar tizler orta seviyede, iyi denilebilir.
5. Mikrofonun sesi 100'deyken hafif cızırtı oluyor ben bunu 90'a çekiyorum ve cızırtı sorunu baya bi azalmış oluyor, yani mikrofonu gayet yeterli ve güzel.
6. 500 TL'ye itopyadan aldım, 5 günde geldi :(. Fiyatına değdiğini düşünüyorum, memnunum.
7. Lütfen SS Arctis 3'le ilgili yorumlar gelmesin çünkü SS Arctis 3, HyperX Cloud Silver'ın rakibi değildir.

Eki Görüntüle 411230Eki Görüntüle 411232
Bu arada kulaklığı 1 senedir kullanıyorum. Fiyatı acayip arttı. Şu anki fiyatına değer mi tartışılır. Fakat kulaklıkla ilgili yaşadığım tek sıkıntı mikrofonunu sağa sola çevirirken gıcırtı seslerinin gelmesidir. Onun dışında 10 numara 5 yıldız.

Geri
Yukarı