HyperX servisi yalan söylüyor

Vayyy dostum gerçektenmi yani sen kulaklık maliyetini ve avukat ücretini aldın peki fazladan tazminat aldın mı seni uğraştırdıkları için?
Evet. İcra dairesine taksi ile gidip taksi fişi alırsanız taksi parasını dahi alabilirsiniz karşı taraftan. Bunları beni uğraştırdıkları için değil yasal hakkım olduğu için aldım. Eğer en başta işlemi yapsalardı sadece ürün bedelini öder konu kapanırdı. Ama hem thh ücretini, hem bilirkişi ücretini hem de diğer ücretleri komple ödemek durumunda kaldılar. Ama tek sebebi şu ki "Nasıl olsa mahkeme ile uğraşmazlar" düşüncesi. Çünkü yasal hak arama oranı çok düşük ülkemizde.

Evet. İcra dairesine taksi ile gidip taksi fişi alırsanız taksi parasını dahi alabilirsiniz karşı taraftan. Bunları beni uğraştırdıkları için değil yasal hakkım olduğu için aldım. Eğer en başta işlemi yapsalardı sadece ürün bedelini öder konu kapanırdı. Ama hem THH ücretini, hem bilirkişi ücretini hem de diğer ücretleri komple ödemek durumunda kaldılar. Ama tek sebebi şu ki "nasıl olsa mahkeme ile uğraşmazlar" düşüncesi. Çünkü yasal hak arama oranı çok düşük ülkemizde.

Cidden haklısınız çok sevindim buna umarım akıllanmışlardır.

Geri
Yukarı