i3 10105 sistem montaj sonrası açılmıyor

Ejiyal

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, kardeşim için PC topladım ve bugün tüm kargolar elime ulaştı. PC'nin montajını 1 saat önce bitirdim fakat PC açılmıyor. Açılmıyordan kastım ne ses var ne fan dönüyor. Hiçbir yaşam belirtisi yok :D
Yaptığım montajın resmini atıyorum yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.

PC özellikleri ise şunlar;
i3 10105.
MSI B460M a Pro.
SanDisk 500 GB M.2 SSD + Kingston 120 GB SSD.
Corsair Vengeance RGB Pro 8x2 3200 MHz.
FSP Hydro 500W+80 bronz.

20220217_003139.jpg

Hocam var galba ama inanın ki nasıl kullanıldığını bilmiyorum
Yani benden çok çok bilgi sahibi olduğunuzu düşündüğüm ve profilinizde İzmir yazdığı için. ( izmirli izmirlinin halinden anlar misali) size ulaşmak amacıyla sormuştum, size ulaşabileceğim bir kanal mevcut mu acaba ? Ig adı falan veriliyor mu bilmiyorum pek bir bilgim yok .

20+4 anakart kablosunun PSU tarafïndaki soket resmini tam atabilir misiniz +4'ü yanlış takmışsınız gibi geldi bana. Genelde kızak sistemi e birbirine 0 olur. Sizde ayrık duruyor.

20+4 anakart kablosunun PSU tarafïndaki soket resmini tam atabilir misiniz +4'ü yanlış takmışsınız gibi geldi bana. Genelde kızak sistemi e birbirine 0 olur. Sizde ayrık duruyor.
Hocam psu yu söküp kendi bilgisayarımda denedim sıkıntısız çalıştı . Dediğiniz gibi 20+4 kablosunun +4 lük bacağı yerine tam oturmadigi için bu sıkıntı olmuş , herkese yorumları için teşekkür ediyorum

Geri
Yukarı