Montaj Sonrası Bilgisayar Açılmıyor

Evet, oraya dikkat etmedim. Zaten aklıma Driver çakışmasından çok işletim sisteminin uyumsuzluğu geldi. Yeni sistemlere Windows 7 kurmak sıkıntılı ayrıca arkadaşın işlemcisi X64 tabanlı ancak X86 sistem ile Boot etmeye çalışıyor. Başlamama sebebi, sizinki de olabilir benim bahsettiğim de olabilir ancak temiz kurulum yapması gerektiği kesin.

Nasıl bir yol izlemeliyim format USB hazır W10 64 Bit var ama dek tuşuna bastığında BIOS'da gelmiyor daha deminki ekranda 5 6 dakika oldu

Evet, oraya dikkat etmedim. Zaten aklıma driver çakışmasından çok işletim sisteminin uyumsuzluğu geldi. Yeni sistemlere Windows 7 kurmak sıkıntılı ayrıca arkadaşın işlemcisi x64 tabanlı ancak x86 sistem ile boot etmeye çalışıyor. Başlamama sebebi, sizinki de olabilir benim bahsettiğim de olabilir ancak temiz kurulum yapması gerektiği kesin.
Kesinlikle aşikar, eskiden konular vardı bilir misiniz? System 32 de hazırlama aracı kurardık HDD'ye onun sayesinde yeni bilgisayara takım yapınca otomatik sistem dosya tarardı, öyle bodoslama sök tak olmuyor malesef. Hayırlı forumlar hocam.

Bu videoyu izleyip kurdum şuan flash hazır hddyi söktüm flashi taktim ekrana bir şey gelmiyor az önceki gibi
Kesinlikle aşikar, eskiden konular vardı bilir misiniz? System 32 de hazırlama aracı kurardık HDD'ye onun sayesinde yeni bilgisayara takım yapınca otomatik sistem dosya tarardı, öyle bodoslama sök tak olmuyor malesef. Hayırlı forumlar hocam.
Anakartın içinden çıkan hiçbir kabloyu kullanmadım size nasıl ulaşabiliriz her parçayı her kabloyu atayım size

Geri
Yukarı