Montaj Sonrası Bilgisayar Açılmıyor

saritepe06

Centipat
Beyler yeni PC kurdum montajını kendim yaptım bu ekran geldi bu ekran gelmeden mouse çalışıyordu bu ekran gelince gitti eski HDD mi kullanıyorum W7 32 Bit kurulu ne yapmam lazım direkt bu ekran geliyor. ( Ryzen5 1600 b450 m s2h 500w 85+ psu )

Dosya Ekleri

• 20200515_211714.jpg
    20200515_211714.jpg
    631,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Sistem yeni kurulmuş, boş diske kurulum yapıldığını çıkartabiliriz buradan. Dediğiniz durum olası değil.
Eski HDD'mi kullanıyorum demek nasıl bir anlama geliyor acaba? Belli ki daha önce full kurulu bi sistemden sökülmüş. Her zaman sıfır sistem yüklemeyi öneriyoruz, driver çakışması kadar normal bi durum var mı başka?

Eski HDD'mi kullanıyorum demek nasıl bir anlama geliyor acaba? Belli ki daha önce full kurulu bi sistemden sökülmüş. Her zaman sıfır sistem yüklemeyi öneriyoruz, driver çakışması kadar normal bi durum var mı başka?
Evet, oraya dikkat etmedim. Zaten aklıma driver çakışmasından çok işletim sisteminin uyumsuzluğu geldi. Yeni sistemlere Windows 7 kurmak sıkıntılı ayrıca arkadaşın işlemcisi x64 tabanlı ancak x86 sistem ile boot etmeye çalışıyor. Başlamama sebebi, sizinki de olabilir benim bahsettiğim de olabilir ancak temiz kurulum yapması gerektiği kesin.

Geri
Yukarı