i3 10105 sistem montaj sonrası açılmıyor

Ejiyal

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, kardeşim için PC topladım ve bugün tüm kargolar elime ulaştı. PC'nin montajını 1 saat önce bitirdim fakat PC açılmıyor. Açılmıyordan kastım ne ses var ne fan dönüyor. Hiçbir yaşam belirtisi yok
Yaptığım montajın resmini atıyorum yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.

PC özellikleri ise şunlar;
i3 10105.
MSI B460M a Pro.
SanDisk 500 GB M.2 SSD + Kingston 120 GB SSD.
Corsair Vengeance RGB Pro 8x2 3200 MHz.
FSP Hydro 500W+80 bronz.

Hocam var galba ama inanın ki nasıl kullanıldığını bilmiyorum
Yani benden çok çok bilgi sahibi olduğunuzu düşündüğüm ve profilinizde İzmir yazdığı için. ( izmirli izmirlinin halinden anlar misali) size ulaşmak amacıyla sormuştum, size ulaşabileceğim bir kanal mevcut mu acaba ? Ig adı falan veriliyor mu bilmiyorum pek bir bilgim yok .

20+4 anakart kablosunun PSU tarafïndaki soket resmini tam atabilir misiniz +4'ü yanlış takmışsınız gibi geldi bana. Genelde kızak sistemi e birbirine 0 olur. Sizde ayrık duruyor.

20+4 anakart kablosunun PSU tarafïndaki soket resmini tam atabilir misiniz +4'ü yanlış takmışsınız gibi geldi bana. Genelde kızak sistemi e birbirine 0 olur. Sizde ayrık duruyor.
Hocam psu yu söküp kendi bilgisayarımda denedim sıkıntısız çalıştı . Dediğiniz gibi 20+4 kablosunun +4 lük bacağı yerine tam oturmadigi için bu sıkıntı olmuş , herkese yorumları için teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…