i3-10105F sisteme Windows 11 kurmak hata mıdır?

XeaWhitefish

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İşletim sistemim:
  • GTX 1650 ASUS TUF.
  • Intel i3 10105F.
  • 16 GB RAM.
  • 250 GB M.2 SSD.
  • 1 TB HDD.
Başlıkta da gördüğünüz gibi Windows 10'dan Windows 11'e geçtim iyi mi yapmışım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'i kullanmanı önermem. Daha çok yeni olduğu için birçok bug var ve düzeltilmesi bir yılı aşan bir süre sürecek gibi gözüküyor. Doğru mu tam emin değilim ama Java'yı (birçok programı çalıştırmayı sağlayan kodlama dili) da çalıştırmıyoruş diye duydum. Ama eğer geçmek istersen sistemin yeterli olacaktır.

Windows 11'i kullanmanı önermem. Daha çok yeni olduğu için birçok bug var ve düzeltilmesi bir yılı aşan bir süre sürecek gibi gözüküyor. Doğru mu tam emin değilim ama Java'yı (birçok programı çalıştırmayı sağlayan kodlama dili) da çalıştırmıyoruş diye duydum. Ama eğer geçmek istersen sistemin yeterli olacaktır.

Hocam geçtim ve dediğiniz gibi sanırsam çok fazla bug var geçer geçmez 3 4 dakika sonra hemen yeşil ekran hatası verdi kapandı bilgisayar bunu nasıl çözebilirim bir çözümü var mıdır acaba?

Tam olarak bilmiyorum ama muhtemelen internette çözümü vardır. En kötü ihtimalle depolama disklerini çıkararak bilgisayarına format at. O düzeltir.

Geri
Yukarı