i3-2120 Sisteme 3000 TL yükseltme önerisi

Sakın sakın 1030 alma paranı çöpe atma. i7 3770 + 8 GB RAM + 2.el olarak GTX1050 Ti almanı tavsiye ederim.

2.el alışveriş yapmadığın çok belli deneyip test edip aldıktan sonra bir sıkıntı çıkmıyor 4-5 senedir uğraşıyorum şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım umarım yaşamamda.
İkinci el önermediğime göre elbette almıyorum.

bu mu olcak sizin dediğiniz ekran kartı ?
işlemci ise bu nasıl ?

bu mu olcak sizin dediğiniz ekran kartı ?
işlemci ise bu nasıl ?
Evet ama işlemci pahalı 700-750TL civarına satanlar da oluyor K ibaresi olması şart değil düz 3770 de olur en ucuz 3770'e çökün. Çift fanlı RX570 bulabilirseniz 2000 civarına çok iyi olur.

Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller. Öncelikle 2012 yılından beri aynı PC'yi kullanıyorum ve artık bilgisayarım beni mutlu etmiyor çok yüksek boyutlu oynamıyorum. PES 2016 warrock bazen Far Cry 1 düşük ayarlarda oynuyorum. Yeni bir bilgisayar alacak imkanım yok ama 3000 TL kadar biriktirdiğim param var. Elimdeki bu miktar ile ekran kartı ve RAM yükseltmek istiyorum sizce bu bütçe yeterli mi? Ya da atıyorum bu ay 2000 TL ile bir parça alıp önümezdeki ay farklı bir parça da alabilirim. Bilgisayarımın özelliklerini ekliyorum yazımın sonuna, fikir ve tavsiyeliriniz benim için çok önemli normelde İncehesap'tan iki tane 8 GB RAM alıp kullanmaya başlarım diye düşündüm ancak sizlere danışıp fikir almanın iyi olacağı kanaatindeyim. Şimdiden değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Cihaz adı desktop-rpfmt1h
İşlemci Intel(r) Core(tm) i3-2120 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz.
Takılı RAM 6,00 GB.
2000-2500 TL'ye 2. Elden bir rx 570 falan bakın. Kalan para ile i7 3770 bakabilirsiniz.

İkinci el önermediğime göre elbette almıyorum.

Test yaparak alırsanız bir sıkıntı çıkmaz.

İşlemci olarak bunu alacağım oyun için bu daha iyi deniliyor?

Geri
Yukarı