i3 2120 Sisteme güncelleme önerisi

Ekran karti slotu bozuk olmayabilir HP'nin kendi hazir pcleri her karti kabul etmiyor BIOS Update falan yapmak gerekiyor bende de zamaninda i5 2400 olani vardi GT 730 kabul etmiyordu mesela BIOS Update gerekiyordu ama bulamamistim.

Bende GT730 alacaktım hatta taktığımda goruntu gelmedı acaba hangı ekran kartı alınabılır dırek alacağım.

Ekran karti slotu bozuk olmayabilir HP'nin kendi hazir pcleri her karti kabul etmiyor BIOS Update falan yapmak gerekiyor bende de zamaninda i5 2400 olani vardi GT 730 kabul etmiyordu mesela BIOS Update gerekiyordu ama bulamamistim.

Bende GT730 alacaktım hatta taktığımda goruntu gelmedı acaba hangı ekran kartı alınabılır dırek alacağım.

Ekran kartı sağlam cıkıncada slot bozuktur diye ekran kartı almıyacam fln diye dusundum sağ ol bu bılgı ıcın.

İslemci icinde ayni sey soz konusu 3.nesil calismaz buyuk ihtimalle ekran karti hd 5000 serisi yada gt 400 serisi olabilir.

İslemci icinde ayni şey soz konusu 3.nesil calismaz buyuk ihtimalle ekran karti HD 5000 serisi ya da GT 400 serisi olabilir.

Hocam o zaman işlemcı fln depğişimine gerek yok ekran kartı olarak 800TL bütçe ile ne alabılırım?

İslemci icinde ayni şey soz konusu 3.nesil calismaz buyuk ihtimalle ekran karti HD 5000 serisi ya da GT 400 serisi olabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ayar-masaustu-asus-gt420-2gb-1174540905/detay bu alınabilir mi mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı