i3 4160, 4170 vs FX 6300, 6100 Sistem Seçimi

Bak bana fanboy diyorsun kendin ''Amd ile performans zıt kavramlar'' diyorsun. Bu kadarı da pes artık.

Fanboyluk bunlarda değil mi?

Alıntı yapmışsın fakat üstte Gökay KAYA nında belirttiği gibi öyle gösteriyorki AMD FX zannettiğin kadar F/P değilmiş.. Fanboyluk demişsin de senin desteksiz İNTEL muhalifliğin karşısında evet fanboyum. Aynı fiyat bandındaki işlemcilerin hepsi İNTEL karşısında eziliyorsa niye AMD alayım yada önereyim..

Alıntı yapmışsın fakat üstte Gökay KAYA nında belirttiği gibi öyle gösteriyorki AMD FX zannettiğin kadar F/P değilmiş.. Fanboyluk demişsin de senin desteksiz İNTEL muhalifliğin karşısında evet fanboyum. Aynı fiyat bandındaki işlemcilerin hepsi İNTEL karşısında eziliyorsa niye AMD alayım yada önereyim..
Ben kimseye Amd en iyi, hepsini ezer geçer demedim demiyorum. Sadece az bütçe ile Amd'nin daha alınası bir işlemci olduğunu söylüyorum. Ya ben anlaşılamıyorum yada kimse anlamıyor. Bakın tekrar ediyorum ''düşük bütçe ile''. Ayrıca bencmarkda iyi diye her şekilde daha iyi olamaz sayın İntel fanları. Değerinden fazla para vermeye pek meğillisiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı