i3 9100F GTX 1650S sistem ne kadar götürür?

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Intel dahili grafikli bir bilgisayarım var. Böyle bir sistem alsam beni ne kadar götürür? Şu an en çok sistem isteyen oyunlar: CB2077 ve RDR2 gibi duruyor. O oyunlarda başarılı olur mu?

Screenshot_13.png

O PSU ile alırsanız 6 ay sonra sistem patlar, onun dışında düşük ayarlarda 2-3 sene RDR2 oynarsınız.

Cooler Master Elite V3 600W 120mm fanlı PSU.

Thermaltake Litepower RGB 550W 120mm fanlı PSU.

Onun yerine bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim. Bir de düşük ayarlar derken insan 4K para verince yüksek de oynamak ister. Yani kalite bakımından PS4'den daha mı kötü gözükür.

Oynatmaz demedim, yüksek FPS alsın diye düşük ayar dedim. Orta ayarlarda oynayacaksa 2 sene yine götürür.

2 Seneden kasıt ayar düşürmek mi? Yani 2023'de XYZ diye bir oyun çıkacak ve ben oyunu Low'da mı oynayacağım. Yoksa RDR2 oynarken pat diye birden patlayacak mı :D.

Cooler Master Elite V3 600W 120mm fanlı PSU.

Thermaltake Litepower RGB 550W 120mm fanlı PSU.

Onun yerine bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim. Bir de düşük ayarlar derken insan 4K para verince yüksek de oynamak ister. Yani kalite bakımından PS4'den daha mı kötü gözükür.

Thermaltake Litepower alabilirsiniz, Ultra ayarda oynayacaksanız RDR 2 için çok uzun ömürlü olmayabilir, oyun sürekli güncelleme alacak ve FPS değerleriniz Ultra'da her güncellemede düşecek.
2 Seneden kasıt ayar düşürmek mi? Yani 2023'de XYZ diye bir oyun çıkacak ve ben oyunu Low'da mı oynayacağım. Yoksa RDR2 oynarken pat diye birden patlayacak mı :D.

Oyuna nasıl güncellemeler gelir ve bu güncellemelerde FPS ne kadar düşer bilmiyorum, ama orta ayarlarda 2-3 sene düşürmeden kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı